فیلم‌های «Fast and Furious» همچنان ساخته می‌شوند

نویسنده:

۱۲:۰۶:۴۶

زمستان گذشته عوامل و طرفداران مجموعه فیلم‌های «Fast and Furious» با درگذشت ناگهانی پل واکر، ستاره این فیلم‌ها ضربه‌ای ناگهانی را تجربه کردند. بعد از مرگ واکر، دست اندرکاران فیلم برای پایان جدیدترین فیلم این مجموعه «Furious 7» بدون حضور او دچار مشقت زیادی شدند، اما با این که «Furious 7» آخرین فیلمی است که ما واکر را در آن می‌بینیم، این فیلم آخرین فیلم از مجموعه «Fast and Furious» نخواهد بود.

دانا لانگلِی، رییس کمپانی یونیورسال در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر خبری خوش برای طرفداران این مجموعه داشت. او گفت: "ما فکر می‌کنیم که حداقل سه فیلم دیگر در راه باشد. پل واکر همیشه جزیی اصلی از داستان بوده و خواهد بود، اما این فرصتی جدید برای معرفی شخصیت‌های جدید نیز هست. من فکر می‌کنم که این مجموعه هنوز در راه رشد است و ما منتظریم تا واکنش مردم نسبت به «Furious 7» را ببینیم. فروش باکس آفیس ما در جهان رشد زیادی داشته و ما فکر می‌کنیم که این مجموعه هنوز جای کار بسیار دارد."

بعد از فیلم دوم این مجموعه «2 Fast 2 Furious» کمپانی یونیورسال بر روی شخصیت برایان اوکانر با بازی پل واکر تمرکز کرد. اما حالا با مرگ او، مشخص نیست که این کاراکتر چگونه از داستان این مجموعه حذف می‌شود و چه شخصیت جدیدی جای او را خواهد گرفت، و این که طرفداران چگونه از فیلم جدید که در میانه کار ستاره اصلی خود را از دست داده است، استقبال خواهند کرد.

فیلم «Furious 7» سوم آوریل سال 2015 در سینماها اکران خواهد شد.

پریا پورمند
 

برگرفته از
Fast and Furious
لینک کوتاه

دیدگاه