انتشار اولین تریلر انیمیشن سه بعدی «The Peanuts»

نویسنده:

۱۱:۳۸:۵۴


انیمیشن سه بعدی «The Peanuts» توسط استودیو بلو اسکای(عصر یخبندان و ریو) و کمپانی قرن بیستم تولید شده است. کارگردانی این انیمیشن را استیو مارتینو(عصر یخبندان4) بر عهده دارد و فیلم‌نامه آن توسط کریگ شوبز، برایان شولز و کورنلیوس اولیانو نوشته شده است. کریگ و برایان پسر و نوه خالق اصلی سری داستان‌های «پیناتز» هستند.

این اولین بار است که «اسنوپی» سگ بیگل محبوب، «چارلی براون» و کل گروه «پیناتز»، در قالب انیمیشن سه بعدی و کامپیوتری به ماجراجویی و شیطنت می‌پردازند. این فیلم همچنین اولین فیلمی است که کل شخصیت‌های کمیک استریپ «پیناتز» در کنار هم جمع می‌شوند و این انیمیشن، به مناسبت شصت و پنجمین سالگرد خلق داستان «پیناتز»، در سال 2015 اکران می‌شود.

صداهای دو کاراکتر «اسنوپی» و «وودستاک» که در تریلر(و فیلم) شنیده می‌شوند، از آرشیو صداهای ضبط شده قدیمی صدا پیشه اصلی این مجموعه «بیل ملندز» گرفته شده است.
فیلم‌های قبلی که شخصیت‌های کمیک پیناتز در آن حضور دارند، از جمله «A Charlie Brown Christmas»(محصول سال 1965) و «It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown»(محصول سال 1966)، موفق به دریافت چندین جایزه اِمی و نامزدی جوایز دیگر شده‌اند.

فیلم انیمیشن «The Peanuts» در تاریخ 6 نوامبر سال 2015 اکران در سینماها اکران می‌شود.

 
پریا پورمند

 

برگرفته از
The Peanuts
لینک کوتاه

دیدگاه