ثبت نام در ششمین جشنواره وب ایران آغاز شد

نویسنده:

۰۹:۵۳:۵۱


به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره وب ایران امسال در 4 شاخه اصلی کسب و کار اینترنتی، صنایع مرتبط، کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها٬ شاخه اطلاع رسانی و محتوا  برگزار می شود و در زیر گروههای متنوع امکان ثبت نام وجود خواهد داشت.

از ویژگی های ششمین جشنواره وب ایران می توان به اضافه شدن شاخه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا اشاره کرد؛ سایت هایی که کمتر از ٢ سال از زمان شروع فعالیت آنها نگذشته باشد٬ می توانند در شاخه استارتاپ ها شرکت کنند و همچنین از ویژگی های این گروه می توان به بررسی استارتاپ ها در کنار هم اشاره کرد.

متقاضیان می توانند از طریق بخش ثبت نام در وب سایت جشنواره به آدرس http://register.iranwebfestival.com ثبت نام کنند.

به گزارش مهر، امسال جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزار های موبایل اعلام کردند برای برگزاری بهتر این رویداد، شاخه نرم افزارهای موبایل که پیش از این قرار بود به عنوان بخشی از جشنواره وب ایران معرفی شود٬ به جشنواره نرم افزارهای موبایل ارجاع داده خواهد شد.

از این رو جشنواره وب ایران به تمام سایت های شرکت کننده پیشنهاد کرده تا اپلیکیشن های موبایل خود را در جشنواره موبایل ثبت نام کنند.

در این راستا توسعه دهندگان برنامه های موبایل در پلتفرم های اندروئید٬ آی‌او‌اس و ویندوز می توانند برای ثبت برنامه خود به سایت جشنواره موبایل به آدرس http://iranappfest.com مراجعه کنند.

مهلت ثبت‌نام در جشنواره تا سی ام آذرماه سال جاری است که این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود؛ همچنین داوری جشنواره وب ایران نیز از تاریخ اول آذرماه شروع و در 30 آذرماه به پایان می‌رسد. تاریخ اعلام کاندیداها اول بهمن ماه همزمان با شروع رای گیری مردمی و اختتامیه 30 بهمن ماه 92 خواهد بود.

برگرفته از
جشنواره وب ایران
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه