از این پس لباس‌های هوشمند به جای شما خرید می‌کنند!

نویسنده:

۰۷:۰۸:۳۳


خرید آنلاین لباس در واقع ریسک بزرگی است. شما اندازه مناسب خود را انتخاب می‌کنید و امیدوارید که اندازه شما باشد. ممکن است به هنگام خرید نظر چندین نفر را نیز بخوانید تا شاید خریداران دیگری این لباس را با همین سایز خریده باشند و نظر خود را نوشته باشند. این موضوع به ویژه در مورد لباس‌های خانم‌ها صدق می‌کند؛ زیرا سایز استانداردی برای لباس‌های خانم‌ها وجود ندارد. من همیشه با خود می‌گفتم کاش یک فناوری برای حل این مشکل وجود داشت. حالا این فناوری ارائه‌شده است.

یک شرکت نوپا به نام LikeAGlove که در زمینه لباس‌های هوشمند فعالیت دارد، این فناوری را ارائه داده و امیدوار است تحولی در خرید آنلاین لباس ایجاد کند. این لباس اندازه شما را می‌گیرد و آن را با سایز لباس موردنظر شما تطبیق می‌دهد.

لباس‌های هوشمند این شرکت از نخ‌های رسانا تهیه شده‌اند. زمانی که این لباس‌ها را می‌پوشید، اندازه شما به یک اپلیکیشن منتقل می‌شود و این اپلیکیشن آن‌ها را در پروفایل شما ذخیره می‌کند.
شرکت LikeAGlove قصد دارد یک موتور جستجو به خریداران ارائه دهد که سایز آن‌ها را برای مارک‌‌های مختلف مشخص می‌کند.
به نظر می‌رسد این فناوری در آینده بسیار رایج شود. آینده‌ای که در آن در خانه‌ای از دیوارهای شیشه‌ای نشسته‌اید، روبات‌ها کارهایتان را انجام می‌دهند، لباس LikeAGlove را می‌پوشید و لباس موردنظر خود را آنلاین سفارش می‌دهید و حتی لباس موردنظر خود را به‌صورت سه‌بعدی در تن خود می‌بینید.

شاید روزی به این آرزوها دست یابیم، اما آرزوی لباس هوشمند به واقعیت نزدیک‌تر است. یکی از نمایندگان این شرکت می‌گوید: «ما در حال برقراری رابطه با سازندگان، فروشندگان و حوزه‌های دیگر فعال در بخش لباس هستیم تا بهترین روش برای عرضه این لباس‌های هوشمند را ارائه دهیم. ممکن است در اوایل سال 2015 محصول خود را مستقیماً به مصرف‌کنندگان ارائه دهیم».
این شرکت ادعا می‌کند آماده تولید این لباس‌ها است. اگر این لباس هوشمند سال آینده در دسترس خریداران قرار گیرد، می‌تواند اضطراب ناشی از خرید آنلاین لباس را از بین ببرد. این موضوع هم به نفع فروشندگان و هم به نفع خریداران است.

 

پریا اقدامی
 

برگرفته از
لباس‌های هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “از این پس لباس‌های هوشمند به جای شما خرید می‌کنند!”