معرفی اپلیکیشن Pixlr Express برای ویرایش عکس و ساخت کولاژ

نویسنده:

۰۷:۳۵:۵۲

این اپلیکیشن محصولی از شرکت Autodesk است و از نظر سرعت بر رقیبان خود برتری دارد.
در صفحه اولی که پس از اجرای اپلیکیشن مشاهده می‌کنید، می‌توانید گزینه عکس گرفتن، برداشتن عکس از گالری گوشی، کولاژ یا آخرین عکس ویرایش شده را انتخاب کنید.
جذاب‌ترین بخش این اپلیکیشن، بخش ساختن کولاژ (Collage) است. کولاژها مجموعه‌ای از عکس‌های مختلفی هستند که در کنار هم و با ترتیب خاصی قرار گرفته و به یک عکس تبدیل می‌شوند. با این ویژگی شما می‌توانید به عنوان مثال عکس‌های مختلف یک سوژه را کنار هم قرار داده و عکس داستانی بسازید. این عکس‌ها اخیراً طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند.

 

پس از انتخاب عکس، در نوار پایین عکس، گزینه‌های Adjustment، Effect، Overlay، Borders، Type و Stickers را می‌بینید.
 در بخش Adjustment تمام گزینه‌های ویرایش را مشاهده می‌کنید. در این قسمت می‌توانید عکس خود را شارپ‌تر کنید، نویزها را کاهش دهید، قرمزی چشم را حذف کنید، دندان‌ها را سفیدتر کنید، تکه‌های نامناسب را ویرایش کنید، تصویر را کدر کنید، ابعاد آن را تغییر دهید و بسیاری کارهای دیگر. هرکدام از این کارها تنها در چند ثانیه انجام می‌شود.
استفاده از این اپلیکیشن آن‌قدر راحت است که نیازی به توضیح مفصل ندارد. تنها کافی است گزینه موردنظر خود را انتخاب کرده و در پایان دکمه Apply یا Cancel را انتخاب کنید.
در بخش Effects این اپلیکیشن کارهای بسیار جالبی می‌توانید انجام دهید. در این بخش شما می‌توانید فیلترهای مختلفی بر روی تصویر خود بگذارید. تنوع فیلترهای این اپلیکیشن بسیار زیاد است.
در بخش Overlay می‌توانید لایه‌های مختلفی را روی عکس خود بگذارید. در بخش Border یا حاشیه‌ها نیز کارهای جالبی می‌توانید انجام دهید. در این بخش نیز گزینه‌های زیادی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید عکس‌های خود را جذاب‌تر کنید.

در بخش Type همان‌طور که از نامش مشخص است، می‌توانید بر روی عکس خود تایپ کنید. بامزه‌ترین بخش این اپلیکیشن، Stickers است. در این بخش با قرار دادن برچسب‌های متنوع و جالب روی عکس خود می‌توانید عکس‌های بامزه‌ای بسازید.

همچنین شما می‌توانید عکس‌هایی را که ویرایش کرده‌اید، از طریق این اپلیکیشن به اشتراک بگذارید. مهم‌ترین تفاوت به اشتراک‌گذاری از طریق این اپلیکیشن، امکان انتخاب سایز عکس است. شما می‌توانید فایل موردنظر را در سایزهای مختلف Small، Medium و Original ذخیره کنید.
این اپلیکیشن را می‌توانید به صورت رایگان از گوگل پلی استور دانلود کنید. توجه داشته باشید که پس از دانلود نیز بسیاری از ویژگی‌های داخل اپلیکیشن باید از طریق اپلیکیشن دانلود شوند.

پریا اقدامی
 
برگرفته از
Pixlr Express
لینک کوتاه

دیدگاه