لاک‌های ۴۹۵ پوندی «روژ لوبوتین»

نویسنده:

۰۱:۳۴:۰۵

«کریستین لوبوتین» مجموعه محدودی از لاک‌های ناخن «روژ لوبوتین» خود را که با 1500 کریستال زیبای بدلی تزیین شده، عرضه کرده است.
این طراح مد و لباس، اوایل امسال فروش مجموعه لوازم آرایشی خود را با معرفی لاک‌های ناخن آغاز کرد. اولین مجموعه این لاک‌ها دارای رنگ قرمز شاخصی که در کف کفش‌های لوبوتین استفاده می‌شود بودند و مجموعه دوم شامل رنگ‌های پاییزی، رنگ‌های درخشان و تند و صورتی‌های ملایم و کمرنگ هستند.

نسخه استاندارد و معمولی مجموعه لاک‌های جدید لوبوتین که با همان شکل و شمایل لاک‌های محدود عرضه می‌شوند، با قیمت معقول‌تر 36 پوند در دسترس هستند. «استارلایت» نام مجموعه جدید این لاک‌های تزیین شده است که برای کریمس وارد بازار شده‌اند و تنها 1000 عدد از آن‌ها ساخته شده است.

کریستال‌های ظریفی که بر روی بطری‌های کوچک این لاک‌ها دیده می‌شوند، به زحمت با دست بر روی آن‌ها نصب شده، و این کار پر زحمت و توجه به جزییات ظریف دلیل قیمت بالای 495 پوند برای هر بطری لاک است.
این لاک گران قیمت در یک جعبه زیبا با روکش چرمی قرمز که با گل‌های کریستالی تزیین شده-با الهام از طراحی کلکسیون پاییز/زمستان کفش‌های لوبوتین-فروخته می‌شود.
لاک‌های محدود روژلوبوتین در سایت کریستین لوبوتین و فروشگاه‌های لوکسی چون سِلفریجز، هاروی نیکولز و هارودز عرضه خواهند شد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Christian Louboutin
لینک کوتاه