۳۰ سالگی آلبوم «Reckless» برایان آدامز

نویسنده:

۰۱:۴۰:۵۱

برایان آدامز، خواننده و آهنگساز محبوب 55 ساله کانادایی، این ماه دستاوردی بزرگ را جشن خواهد گرفت. این خواننده مشهور که در طول فعالیت هنری خود بیش از 65 میلیون نسخه از آلبوم هایش را فروخته است، 30 سالگی انتشار آلبوم پرطرفدار خود «Reckless» را جشن می‌گیرد.

آلبوم «Reckless» که در تاریخ 5 نوامبر سال 1984(برابر با تاریخ تولد 25 سالگی برایان آدامز) منتشر شد، به سرعت در صدر جدول بیلبورد 200 قرار گرفت و 6 آهنگ از این آلبوم به عنوان پرطرفدارترین آهنگ‌های آن سال معرفی شدند: «Run To You»، «Somebody»، «Heaven»، «Summer of '69»، «One Night Love Affair» و «It's Only Love» که برایان آدامز به همراه «تینا ترنر» آن را اجرا کرده است.

با این که در زمان انتشار این آلبوم آدامز خواننده مشهوری بود، آلبوم «Reckless» او را به ستاره‌ای جهانی تبدیل کرد؛ این آلبوم میلیون‌ها نسخه در بریتانیا، استرالیا، هلند، سوئد، سوییس، آمریکا، آلمان و کانادا زادگاه او فروخت.
برایان آدامز به این مناسبت، در روز بیست و چهارم نوامبر نسخه ویژه‌ای از آلبوم «Reckless»، که در آن آهنگ‌ها با کیفیت بهتر عرضه شده‌اند، به همراه 7 آهنگ اضافی جدید و عکس‌هایی منتشر نشده از جلسات تمرین این آلبوم در سال 1984 را به بازار خواهد کرد.

آدامز در سال ۱۹۹۱ برای موسیقی فیلم «رابین هود: شاهزاده دزدها» برنده جایزه گرمی شده و تا به‌حال ۵ بار نامزد دریافت گلدن گلاب بوده‌ است. او گیاه‌خوار است و در فرانسه زندگی می‌کند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Reckless
لینک کوتاه

دیدگاه