مناظره بهروز افخمی و مانی حقیقی در شماره جدید 24

نویسنده:

۰۹:۰۷:۵۰


در بخش گفت‌وگوی ماه این شماره از ٢٤ بهروز افخمی و مانی حقیقی درباره مناقشات اخیرشان به‌خصوص درباره اعتبار جشنواره‌های سینمایی مناظره کرده‌اند.

نوزدهمین شماره مجله ٢٤ (شماره پیاپی ٤٥) با مجموعه مطالبی درباره فیلم‌های روی پرده سینمای ایران منتشر شد. گفت‌وگو با رامبد جوان و سام قریبیان به بهانه نمایش گناهکاران و گفت‌وگو با فرهاد اصلانی به مناسب اکران به خاطر پونه مهم‌ترین مطالب این بخش از مجله است.
در صفحات سینمای ایران شماره جدید مجله ٢٤ علاوه بر مرور اخبار، چهره‌ها و بازیگران ماه، پرونده‌ای با عنوان «آیا سینماگران دهه ٦٠ افول کرده‌اند؟» منتشر شده که در آن میزگردی با حضور خسرو دهقان، هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی درباره همین موضوع به چشم می‌خورد.
در بخش گفت‌وگوی ماه این شماره از ٢٤ هم بهروز افخمی و مانی حقیقی درباره مناقشات اخیرشان به‌خصوص درباره اعتبار جشنواره‌های سینمایی مناظره کرده‌اند.
تصویر روی جلد شماره آبان ماه به مناسبت همین مطالب به طرحی گرافیکی با پرتره‌هایی از رامبد جوان، فرهاد اصلانی، بهروز افخمی، مانی حقیقی، هوشنگ گلمکانی، خسرو دهقان و مسعود فراستی اختصاص یافته است.
گفت‌وگو با پیمان قاسم‌خانی و سروش صحت درباره سریال پژمان و گفت‌وگو با کیانوش عیاری درباره اولین فیلمش، تنوره دیو، هم در بخش‌های تلویزیون و کارگاه منتشر شده است.

برگرفته از
مجله ٢٤
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه