[اعلامیه سونی] پشتیبانی تلفن‌های هوشمند سونی سری Z3 از تکنولوژی Mirror link

نویسنده:

۰۳:۴۸:۲۷

 
 با استفاده از این تکنولوژی، تلفن هوشمند سونی به سادگی به خودرو کاربر متصل شده و امکان استفاده آسان از امکانات مختلفی همچون موزیک، نقشه، تماس تلفنی و … را فراهم می کند
 

تلفن های هوشمند همخوان با Mirror link و پیشرفت تکتولوژی خودروها، چشم انداز بزرگی برای اکو سیستم خودروهای هوشمند را ترسیم می کنند.
 کنسرسیوم ارتباطات مخابراتی اتومبیل (CCC ) امروز اعلام کرد: تلفن های هوشمند سونی    Xperia Z3 و  Xperia Z3 Compact، از تکنولوژی Mirror link پشتیبانی می کنند. 
 
پشتیبانی سونی از این تکنولوژی نشان دهنده اقبال شرکت های بزرگ به Mirror link است و انتظار می رود که این تکنولوژی به زودی به استاندارد ارتباطات خودرو تبدیل شود.
در حاشیه این خبر، آقای Alan Ewing  مدیر عامل CCC گفت که قدرت و کارآیی تلفن های جدید سونی، این فرصت را به وجود می آورد که رانندگان بتوانند از امکانات عصر تکنولوژی به شیوه ای هوشمندانه  و امن استفاده کنند.

 
تکنولوژی Mirror link یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای ارتباط گوشی هوشمند و خودرو است و به گونه ای طراحی شده است که بتواند تعداد زیادی از گوشی ها را بدون توجه به برند و مدل پشتیبانی کند. Mirror link سریع ترین راه حل برای رسیدن به تجربه رانندگی هوشمند و امن را در اختیار می گذارد.
 
تلفن های هوشمند سونی Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact در سپتامبر 2014 معرفی شده اند که جدید ترین نوآوری ها و تجربه کاربری در آنها استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این تلفن های هوشمند به آدرس  www.sonymobile.com/switchtosony مراجعه کنید.

 

برگرفته از
Mirror link
لینک کوتاه

دیدگاه