اصرار مایکروسافت بر ناکارآمدی Siri + ویدیو

نویسنده:

۰۴:۱۸:۳۹

شما فکر می‌کنید یک دستیار دیجیتالی باید چگونه باشد؟ دستیاری که بتواند به تمام سؤالاتتان پاسخ دهد، دستیاری که نیازهای شما را پیش‌بینی کند یا دستیاری که برایتان قهوه درست کند و گردنتان را ماساژ دهد؟

شرکت مایکروسافت معتقد است، دستیار دیجیتالی باید به شما بگوید که قبل از شروع ترافیک، حرکت کنید. اگر دستیار دیجیتالی نمی‌تواند در این مورد به شما هشدار دهد، اصلاً به درد نمی‌خورد.
علاوه بر این، شرکت مایکروسافت اخیراً تبلیغی منتشر کرده است که در آن، دستیار دیجیتالی این شرکت یعنی Cortana، به Siri اپل می‌گوید هیچ پیشرفتی در این سال‌ها نداشته است.
Cortana معتقد است اگر یک دستیار دیجیتالی نتواند در مورد تماس‌ها یا پیامک‌ها به کاربر یادآوری کند، در این صورت لایق نام دستیار نیست.

این جدیدترین بحثی است که در تبلیغات اخیر مایکروسافت به چشم می‌خورد. در این تبلیغات شرکت مایکروسافت بر روی Siri متمرکز شده و به انتقاد از وی می‌پردازد.
شرکت مایکروسافت در شرایط اسکیزوفرنی سر می‌کند و در حال پذیرش سخت‌افزارهای دیگر است و سعی دارد پلت فرمی برای مفید بودن باشد.
این شرکت در یکی از تبلیغات خود برای اپلیکیشن Sway از یک آیپد استفاده کرده بود.

همان‌طور که چند روز پیش نیز خبرش را منتشر کردیم، شرکت مایکروسافت در صفحه فیس‌بوک خود لینکی از یک ویدئو را منتشر کرده بود که با استفاده از مک‌بوک، اسکایپ را تبلیغ می‌کرد؛ اما این شرکت همچنان تأکید دارد که این ویدئو اهداف تبلیغاتی نداشته است.
با این همه هر کسی باید به طریقی برای دستیابی به برتری تلاش کند.

در این مورد، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت روش مبارزه با خود را پیش گرفته است.
 

 

 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
Siri
لینک کوتاه

دیدگاه