تریلر جدید «جادوی عجیب» جرج لوکاس منتشر شد

نویسنده:

۰۵:۲۲:۰۲

«گری ریدستورم» کارگردان انیمیشن «جادوی عجیب» که از سال 1983 در خدمت استودیو لوکاس فیلم بوده است می‌گوید: "لوکاس مدت زیادی بود که می‌خواست داستان پریان زیبایی با حضور اِلف‌ها و گابلین‌ها بسازد، داستانی که فقط مخصوص استودیو او باشد. او بر روی این پروژه مدت زیادی کار کرده است."

داستان این انیمیشن که با الهام از نمایشنامه «رویای شبی در نیمه تابستان» شکسپیر نوشته شده، داستان دو دنیاست: یک قلمرو پادشاهی که در آن پریان، اِلف‌ها، کوتوله‌ها و دیگر موجودات زندگی می‌کنند؛ و دیگری جنگلی تاریک که خانه گابلین‌های ترسناک و دیگر موجودات بدجنس است. ساکنان این دو دنیا هیچ‌گاه از مرزهای خود نمی‌گذرند، تا اینکه «معجون‌های عشق» ممنوع که از گل‌هایی که بین مرزها می‌رویند درست می‌شوند، در این دنیاها رها می‌شوند.

«جادوی عجیب» با بازخوانی‌های جدیدی از آهنگ‌های معروف پاپ همراه است که صداپیشگان این انیمیشن از جمله آلن کامینگ، ایوان ریچل وود، الیجا کِلی و مایا رودولف آن‌ها را اجرا کرده‌اند. از میان این آهنگ‌ها، می‌توان به «Straight On»، «Stronger» از کلی کلارکسن، «Mistreated» از دیپ پرپل، «Love is Strange» آهنگ کلاسیکی از دهه 50 و «Say Hey» آهنگی از مایکل فرانتی که جرج لوکاس خود آن را برای فیلم برگزیده است، اشاره کرد.
ریدستورم کارگردان این انیمیشن، قبلا کارگردانی دو انیمیشن کوتاه «Lifted» سال 2006 استودیو پیکسار و«Hawaiian Vacation» انیمیشن کوتاهی از داستان اسباب بازی را برعهده داشته، و از زمان تأسیس بخش انیمیشن لوکاس فیلم در دهه 1980 در آن کار می‌کند.
فیلم انیمیشن «جادوی عجیب» در تاریخ 23 ژانویه 2015 در سینماها به نمایش درمی‌آید.

 
 
پریا پورمند

 

برگرفته از
جادوی عجیب
لینک کوتاه

دیدگاه