با مکعب نورانی Lume Cube، عکس‌های حرفه‌ای‌تری بگیرید! + ویدیو

نویسنده:

۰۴:۰۳:۴۵

تعداد ابزارهای تأمین نور مختص گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها زیاد نیست، اما هیچ‌کدام از این ابزارها نمی‌توانند قدرت Lume Cube را داشته باشند.

اندازه این مکعب 1.5 اینچ معادل 3.8 سانتی‌متر است. سه لامپ LED داخل این مکعب وجود دارد که سوژه شما را تا 1500 لومن روشن می‌کند و دمای رنگ آن 5600 کلوین است؛ دمای رنگ یا درجه حرارت رنگ که با واحد کلوین سنجیده می‌شود، بیان‌کننده روشنی و رنگ نور است.  حداکثر 5 مکعب را می‌توانید از طریق بلوتوث به دستگاه‌های اندرویدی یا iOS متصل کنید. اپلیکیشن مختص این مکعب‌ها به شما اجازه می‌دهد که مدت و شدت نور را خودتان کنترل کنید.

این مکعب پوششی از جنس سیلیکون به دور خود دارد و ضدآب است. این امر باعث می‌شود در دست لیز نخورد. همچنین یک سه‌پایه استاندارد در زیر این مکعب قرار دارد. اگر این سه‌پایه به درد نخورد، یک آهنربا و یک بخش مکنده در پشت آن وجود دارد که می‌تواند برای نصب در محل مناسب برای عکاسی مورد استفاده قرار گیرد.

Lume Cube یکی از پروژه‌های Kickstarter محسوب می‌شود که در نمایشگاه PDN PhotoPlus Expo به نمایش گذاشته شد. این مکعب‌های نورانی بسیار مفید هستند. این مکعب‌ها توسط همان شرکتی ساخته‌ شده‌اند که LED Light Cube را ساخته است. LED Light Cube‌ها در واقع نسخه حرفه‌ای‌تر Lume Cube هستند.

این پروژه در Kickstarter با هدف جمع‌آوری 56 هزار دلار قرار داده شده است که در حال حاضر، بیش از این مقدار بودجه به دست آورده است. اگر شما نیز از این پروژه حمایت کنید، می‌توانید یکی از این مکعب‌ها را به قیمت 59 دلار به دست آورید.

پریا اقدامی
 

 
برگرفته از
Lume Cube
لینک کوتاه

دیدگاه