کمپین جدید رسانۀ اجتماعی ال‌جی به نام دنیای پنهان

نویسنده:

۱۱:۳۳:۱۰


ال‌جی الکترونیکس این ماه کمپین جدید رسانۀ اجتماعی خود به نام "دنیای پنهان" را آغاز کرد. این کمپین به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا در حل معمای داستانی مجازی بر اساس طرز کار پویا و رنگارنگ شخصی و درونی خود در پس نهایت کیفیت تصویر ال‌جی غرق شوند. این کمپین شرکت‌کنندگان را دعوت می‌کند تا کنترل ایجاد داستان فیلم، که شامل بازیگران و مجموعه‌ای از جلوه‌های ویژه است. شانس شخصیت‌های اصلی توسط انجام چندین چالش گوناگون در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک مشخص می‌شود. 
فرضیه "دنیای پنهان" یک سفر ماجراجویانه است که کاربران در طی آن نقش جست‌وجوگری را بازی می‌کند که سعی دارد یک نویسندۀ زن را که در دنیای زیبا، اما اسرارآمیزی با 6 رنگ، درون صفحۀ تلویزیون به دام افتاده است نجات دهد. عنصر تعاملی فیلم اجتماعی به لذت اضافه می‌شود و به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا اعتبار کسب کنند و از طریق انجام چالش‌ها و موانع در خور دریافت جایزه شوند. در طول این سفر، شرکت‌کنندگان این شانس را دارند که به طور مؤثر کیفیت تصویر مبتکرانۀ ال‌جی را از طریق نقش‌های برجسته که با نسل جدید نمایشگرها مانند تلویزیون OLED منحنی و Ultra HD پخش می‌شود تجربه کنند. علاوه بر این، امکانات اصلی جدیدترین پرچمدار گوشی‌های هوشمند این شرکت، ال‌جی G2، در این داستان حضور پیدا می‌کند.
کی-وان کیم، نایب رئیس اجرایی و مسئول بازاریابی جهانی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «ما از دورنمای این کمپین رسانۀ اجتماعی بسیار هیجان‌زده هستیم و امیدواریم که مشتریان با داشتن نقشی پیشگام در ایجاد داستانِ نهایت کیفیت تصویر ما بیش از قبل سرگرم ال‌جی شوند. "دنیای پنهان" تجسمی از مضمون هویت جدید برند ما با عنوان "همه چیز ممکن است" (It’s All Possible) به شمار می‌رود. این شعار تأکیدی بر التزام ال‌جی برای به ارمغان آوردن هیجان به زندگی روزانۀ مشتریان است.»
در نهایت اینکه این کمپین جدید در بیش از 20 کشور در اروپا، آسیا، امریکای جنوبی/مرکزی، خاورمیانه و آفریقا، بعد از افتتاح سایت www.LGHiddenWorlds.com آغاز می‌شود. ال‌جی، به عنوان بخشی از این کمپین، پشتیبانی مالی از گسترۀ وسیعی از فعالیت‌ها را برای شرکت‌کنندگان هر منطقه بر عهده می‌گیرد.

برگرفته از
دنیای پنهان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه