«پیتر جکسون» به خیابان مشاهیر هالیوود می‌پیوندد

نویسنده:

۱۲:۴۷:۴۰

پیتر جکسون، کارگردان 53 ساله نیوزلندی که فیلم جدیدش «هابیت: جنگ پنج سپاه» تنها چند هفته دیگر اکران خواهد شد، می‌تواند امید به پایانی خوش برای سال 2014 داشته باشد. علاوه بر دریافت جوایز و افتخارات احتمالی، او ستاره‌ای نیز بر روی سنگ‌فرش خیابان مشاهیر هالیوود دریافت خواهد کرد.

به گفته اتاق بازرگانی هالیوود، از این کارگردان نیوزلندی در روز هشتم دسامبر قدردانی خواهد شد و ستاره او در پیاده روی جلوی سالن «دالبی تئاتر» مکان برگزاری سالانه مراسم اسکار نصب می‌شود.
آنا مارتینز، مسئول برگزاری مراسم در پیاده روی مشاهیر هالیوود می‌گوید: "ما از این که از کارگردانی با استعداد چون پیتر جکسون با اهدای یک ستاره قدردانی کنیم، به خود می‌بالیم. فیلم‌های پیشگام و نوآور او به قسمتی از میراث هالیوود در عرصه سرگرمی تبدیل شده‌اند و در سراسر جهان دوست داشته می‌شوند."

تعداد زیادی از بازیگرانی که در دو اقتباس او از کتاب‌های فانتزی تالکین بازی کرده‌اند در این مراسم حضور خواهند داشت که از میان آن‌ها می‌توان به اندی سرکیس، اورلاندو بلوم، اونجلین لیلی، لی پِیس، لوک ایوانز، ریچارد آرمیتیج و الیجا وود اشاره کرد.

فیلم جدید پیتر جکسون، آخرین قسمت از سه گانه هابیت «هابیت: جنگ پنج سپاه» در تاریخ هفدهم دسامبر در سراسر جهان اکران خواهد شد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
پیتر جکسون
لینک کوتاه

دیدگاه