درآمد ۷۵۳ میلیون دلاری موزه متروپولیتن

نویسنده:

۰۸:۰۱:۰۶

 
به گزارش آرت دیلی، بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط موزه هنر متروپولیتن، در بهار و تابستان امسال صدها هزار بازدید کنندگان از نمایشگاه 2014 این موزه در شهر نیویورک مجموعا 753 میلیون دلار هزینه کردند.

توماس پی. کمپبل، مدیر و مدیر عامل شرکت از موزه متروپولیتن، اعلام کرد: "نمایشگاه درخشان متروپولیتن و هم‌چنین مجموعه مشهور آن به منظور جلب بازدید کنندگان داخلی و بین‌المللی به نیویورک که تعداد ان‌ها زیاد است هنوز هم ادامه دارد. این گردشگری فرهنگی که یک عامل قدرتمند برای رفاه اقتصادی شهر نیویورک است، نقش حیاتی ایفا می‌کند."

197،710 بازدید کننده در نمایشگاه "امپراطوری گمشده: مجسمه سازی هندو-بودایی از آسیای جنوب شرقی ابتدایی، قرن 5 تا 8" حضور پیدا کردند. صفحه نمایش "کمیسیون باغ پشت بام: دن گراهام با گونتر وگت" 559،876 بازدید کننده، "چارلز جیمز: فراتر از مد" 505،307 بازدید کننده، و گذشته نگری "گری وینوگرند" (Garry Winogrand) در مجموع 165،579 بازدید کننده را به خود جلب نمود.

این نظرسنجی هم‌چنین نشان داد که 79 درصد از بازدید کنندگان موزه متروپولیتن در طول ماه‌های مه و اوت 2014 از خارج شهر نیویورک سفر کرده بودند. نیمی از این مسافران از بقیه کشورآمریکا آمده بودند، در حالی که نیمه دیگر از توریست‌های بین المللی بودند. طبق  گزارش تا 80 درصد از مسافران به طور متوسط از 3 تا 6 روز، اقامت شبانه در شهر نیویورک داشتند. و به طور متوسط با اقامت و صرف هزینه‌های مختلف (از جمله مسکن، گشت و گذار، سرگرمی، بلیط موزه، حمل و نقل و خرید). هر فرد 1122 دلار را هزینه کرده است.

"امیلی کی. رافرتی" (Emily K. Rafferty)، رئيس موزه متروپولیتن و آژانس گردشگری رسمی نیویورک، اعلام کرد: "موزه متروپولیتن جایگاه خود را در برگزاری نمایشگاه به عنوان یکی از جاذبه‌های فرهنگی برای جلب بیشتر بازدید کنندگان به شهر نیویورک حفظ خواهد کرد."

یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
درآمد
لینک کوتاه

دیدگاه