انتشار اولین تریلر بلند فیلم «دنیای ژوراسیک»

نویسنده:

۱۱:۵۲:۴۱

«دنیای ژوراسیک» ادامه جدید مجموعه فیلم‌های «پارک ژوراسیک» که طرفداران مدت زیادی در انتظارش بودند، توسط «کالین ترِوارو» کارگردانی شده و «استیون اسپیلبرگ» گارکردان اصلی این مجموعه‌ها در نوشتن فیلم‌نامه آن همکاری کرده است.

در تریلر جدید که توسط استودیو یونیورسال منتشر شده، پارک تفریحی «دنیای ژوراسیک» را آن گونه که «جان هَموند» تصور کرده می‌بینیم. نقش «جان هموند» در فیلم سال 1993 پارک ژوراسیک توسط «ریچارد اَتن‌بورو» فقید ایفا شده بود.

در این تریلر، خیل عظیم توریست‌ها از پارک تفریحی «دنیای ژوراسیک» بازدید می‌کنند و از گردشی سافاری مانند همراه با دایناسورها لذت می‌برند؛ جایی که «دیپلودوکوس‌ها» و «استگوسائوروس‌ها» برگ‌ها را به آرامی می‌جوند و پارکی آبی که جانوری بزرگ کوسه‌ای را همراه با تشویق بازدیدکنندگان می‌بلعد.
اما با گم شدن یک دایناسور دورگه هوشمند که توسط دانشمندان خلق شده و هرچیزی که حرکت کند را می‌کشد، «اووِن»(با بازی کریس پرَت-نگهبانان کهکشان) به دنیای ژوراسیک فراخوانده می‌شود تا آن را از خطر نابودی نجات دهد.
دیگر بازیگران فیلم «دنیای ژوراسیک» برایس دالاس(The Help)، جودی گریر(Dawn of the Planet of the Apes) و تای سیمپکینز(بازیگر خردسال فیلم Insiduous) هستند.
«دنیای ژوراسیک» چهارمین فیلم از مجموعه‌ فیلم‌های پارک ژوراسیک است؛ سه فیلم دیگر «پارک ژوراسیک»(1993)، «دنیای گمشده: پارک ژوراسیک»(1997) و «پارک ژوراسیک 3»(2001) نام دارند.
«دنیای ژوراسیک» تابستان سال آینده، در تاریخ 12 ژوئن اکران خواهد شد.
 پریا پورمند

 

برگرفته از
دنیای ژوراسیک
لینک کوتاه

دیدگاه