قفلی هوشمند برای افرادی که کلیدهای خود را جا می‌گذارند!

نویسنده:

۱۱:۵۳:۳۹

احتمالاً بیشتر افراد با ایده خانه هوشمندی که پر از وسایل متصل به یکدیگر است، آشنا هستند. این ایده حداقل در تبلیغات خانه‌های آینده به چشم می‌خورد؛ اما مشکل اینجاست که چنین خانه‌هایی باید به مرور ساخته شوند، مگر این که از اول خانه خود را هوشمند بسازید.

August Smart Lock چند نکته مهیج دارد که یکی از آن‌ها طراحی آن است. این قفل هوشمند بسیار مدرن و زیبا است. مهم‌تر از همه ابزاری مناسب برای اجتماع است؛ زیرا کلیدهای این قفل تنها کدهایی هستند که توسط یک گوشی هوشمند اجرا می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را برای افراد موردنظر خود ارسال کنید. به عنوان مثال فرض کنید دوستان خود را دعوت کرده‌اید؛ اما در ترافیک گیر افتاده‌اید. در چنین مواقعی از اپلیکیشن August استفاده کرده و یک کلید موقت برای دوستان ارسال می‌کنید تا پشت در نمانند. این کلید موقت با درخواست شما خودبه‌خود از بین می‌رود.

این قفل هوشمند طوری طراحی شده که بر روی قفل فعلی شما قرار می‌گیرد. کیفیت قفل به شما بستگی دارد. اگر قفل فعلی شما در لیست قفل‌های سازگار با این سیستم قرار داشته باشد، می‌توانید از قفل هوشمند August استفاده کنید.
اما یکی از معایب این قفل عدم وجود قابلیت قفل خودکار برای اندروید است. همچنین با قیمت 250 دلاری، یکی از گران‌ترین قفل‌های هوشمند موجود محسوب می‌شود.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
قفل هوشمند
لینک کوتاه