ساخت مستند زندگی «کِرت کوبِین» خواننده گروه نیروانا

نویسنده:

۱۲:۵۸:۴۸

کارگردانی این مستند که «Kurt Cobain: Montage of Heck» نام دارد را «برِت مورگن» بر عهده گرفته است و در آن از آرشیوهای کوبین، آثار هنری، نقاشی‌ها، عکس‌ها، خاطرات، کتاب‌های ترانه و ویدیوهای شخصی و خانگی او استفاده خواهد شد.

مورگن می‌گوید: "من کار بر روی این پروژه را هشت سال پیش آغاز کردم و مثل بیشتر مردم، وقتی کار را شروع کردم فکر می‌کردم که مقدار محدودی ماده خام و منتشر نشده برای نمایش وجود دارد. با این حال، وقتی به آرشیو کوبین دسترسی پیدا کردم، بیش از 200 ساعت موزیک و صدای منتشر نشده، مجموعه‌ای منظم و وسیع از آثار هنری شامل نقاشی‌های رنگ روغن و مجسمه، چندین و چند ساعت ویدیو خانگی دیده نشده و بیش از 4000 صفحه نوشته را کشف کردم که در کنار یکدیگر، تصویری جدید از هنرمندی که کمتر خود را به رسانه‌ها نمایش داده، به دست می‌دهد."

«برت مورگن» که قبلا نامزد دریافت جایزه اسکار شده، بر روی پروژه‌هایی مشابه چون «Crossfire Hurricane» در مورد گروه رولینگ استونز و «The Kid Stays In The Picture» زندگی‌نامه راجر ایوانز کار کرده است. او در مصاحبه‌ای با مجله «رولینگ استونز» در سال 2012، گفت که امیدوار است این فیلم جدید در مورد «کوبین» روایتی سوم شخص گونه داشته باشد، مانند این که کوبین خود زنده است و فیلمی در مورد زندگیش می‌سازد.

«کرت کوبین» خواننده گروه نیروانا، در سال 1994 در سن 27 سالگی با یک تفنگ شات گان خودکشی کرد. گروه او نیروانا به عنوان یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های دهه 90 شناخته می‌شود.
فیلم «Montage of Heck» هنوز دارای تاریخ اکران مشخصی نیست، اما به صورت اختصاصی در شبکه HBO در سال 2015 نمایش داده می‌شود و سپس کمپانی یونیورسال پخش آن در سینماهای جهان را بر عهده خواهد گرفت.

پریا پورمند
 

برگرفته از
کِرت کوبِین
لینک کوتاه

دیدگاه