هریسون فورد بار دیگر در فیلم «بلید رانر» بازی می‌کند

نویسنده:

۰۳:۳۰:۴۴

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم «بلید رانر» اعلام کرد که طرفداران این فیلم که محصول دهه 80 است، می‌توانند به دیدن دوباره هریسون فورد در نقش کارآگاه «ریک دکارد» امیدوار باشند.
اسکات در مصاحبه‌ای با مجله ورایتی گفت:"هریسون هم در این فیلم نقش خواهد داشت؛ اما داستان بیشتر در مورد پیدا کردن او خواهد بود و او در بخش سوم فیلم وارد آن می‌شود."

با این حال ریدلی اسکات می‌گوید کارگردانی این فیلم که تهیه آن را به همراه فیلمنامه نویس فیلم اصلی  «همپتون فنچر» انجام داده را بر عهده نخواهد گرفت و در عوض، تهیه کنندگی فیلم «بلید رانر» جدید را انجام می‌دهد. تولید این فیلم سال آینده آغاز خواهد شد.

در دنباله فیلم «بلید رانر» شخصیت‌های جدیدی اضافه خواهند شد که به دنبال شخصیت اصلی فیلم قبلی می‌گردند. اسکات در مورد فیلمنامه فیلم جدید «بلید رانر» گفت: "ما در مورد طول آن و این که چقدر باید باشد صحبت کرده‌، و آن را به سه بخش قوی تقسیم کرده‌ایم. این سه بخش همه به هم و به قسمت اول متصل هستند."

فیلم علمی تخیلی «بلید رانر» که محصول سال 1982 است، در آن سال موفق به نامزدی در دو رشته مراسم جوایز اسکار شد. این فیلم، بر اساس کتاب «آیا آدم مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند؟» نوشته فیلیپ ک. دیک(1968) ساخته شده است. «بلید رانر» در گیشه‌ها فروش چندان بالایی نداشت اما همیشه از آن به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ژانر علمی تخیلی یاد می‌شود.

پریا پورمند

 

برگرفته از
هریسون فورد
لینک کوتاه

دیدگاه