لوازم جانبی جدید ویژه آی‌پد ایر

نویسنده:

۰۱:۰۱:۲۷


دنیای اقتصاد- لوازم جانبی همیشه بازار داغ و پر رونقی دارد و ورود محصولات دیجیتال شخصی جدید به بازار هم رونق بیشتری به این بازار می‌دهد. هفته گذشته شرکت اپل نسخه جدید آی‌پد را با نام آی‌پد ایر به بازار معرفی کرد و به همین بهانه شرکت Logitech که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم جانبی است، محصولات جدیدی را برای این آی‌پد تازه به بازار معرفی کرده است. 

این شرکت ابزارهای جدید را برای آی‌پد ایر رونمایی کرده است که شامل قاب، کاور و کیبورد فوق نازک هستند.
این محصولات با نام‌های FabricSkin Keyboard Folio، Ultrathin Keyboard Cover، Ultrathin Keyboard Folio و Folio Protective Case به بازار معرفی شده‌اند و کاربران از ماه آینده میلادی می‌توانند آنها را برای آی‌پد ایر جدیدشان بخرند. اغلب این محصولات شباهت ظاهری با محصولاتی دارند که این شرکت برای آی‌پدهای قبلی تولید کرده است.
صفحه کلید فوق نازک Keyboard Folio تنها ٩٩ دلار قیمت دارد و دارای یک کیبورد مبتنی بر بلوتوث، محافظ آی‌پد ایر، پایه برای نگه داشتن دستگاه در زوایای مختلف، قفل امنیتی ویژه و باتری با طول عمر سه ماهه است. باتری این کیبورد از طریق کابل USB به راحتی شارژ می‌شود و Keyboard Folio با ضخامت 15/20 میلیمتری، تنها ٤٢٥ گرم وزن دارد.
کاور کیبورد آلومینیومی فوق نازک جدید این شرکت با قیمت ٩٩ دلاری می‌تواند مانند یک داکت آی‌پد ایر را روی خودش نگه داشته و به عنوان استند برای نگه داشتن نمایشگر در زوایای مختلف هم مورد استفاده قرار بگیرد. این کاور دارای آهنرباهایی است که در هنگام بسته شدن به خوبی روی دستگاه قرار می‌گیرد و از صفحه نمایشگر آن محافظت می‌کند. با این حال این کاور تنها از یک طرف آی‌پد ایر محافظت می‌کند و پشت آی‌پد ایر بدون هیچ محافظی باقی خواهد ماند. در مقابل این کاور مانند یک کاور اصلی اپل، قابلیت Sleep یا wake را هم دارد. این کیبورد با وزن ٣٣٠ گرمی و ضخامت 3/7 میلیمتری به بازار خواهد آمد.
Folio Protective Case قاب محافظ نازک Logitech برای آی‌پد جدید است که تنها ٥٠ دلار قیمت دارد و به اندازه کیبورد جدید این شرکت هم نازک است، اما به جای صفحه کلید یک پایه نگه دارنده دارد که آی‌پد ایر را در هر زاویه‌ای نگه می‌دارد. این کیس محافظ از مواد مقاوم در برابر آب ساخته شده و وزن آن تنها به ٢٦١ گرم می‌رسد.
آخرین محصول جدید Logitech صفحه کلید بلوتوثی FabricSkin Keyboard Folio برای آی‌پد ایر است که با قیمت ١٤٩ دلار عرضه خواهد شد. این صفحه کلید از کلیدهایی با اندازه واقعی کیبوردهای معمولی بهره می‌برد.
این کیبورد و کیف دو طرفه هم ساختار ضد آب دارند و رطوبت را به خود جذب نمی کنند و حتی به راحتی هم تمیز می‌شوند. با استفاده از این محصول می‌توان آی‌پد ایر را در دو زاویه مختلف نگه داشت و عمر باتری آن هم تا٣ ماه می‌رسد. این دستگاه از طریق پورت microUSB  شارژ می‌شود و قرار است در رنگ‌های متنوع با وزنی در حدود 420 گرم عرضه شود.


برگرفته از
Logitech عرضه می‌کند
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه