راهنمای GTA 5: بهترین سلاح‌ها و ابزارها برای GTA آنلاین

نویسنده:

۰۳:۳۴:۵۸

موفقیت در بازی آنلاین GTA فقط به سلاح‌ها بستگی دارد. اگر می‌خواهید در بازی پیروز شوید، باید مزایا و معایب سلاح‌های مختلف بازی و نقش آن‌ها در شرایط مختلف را بدانید.
من معمولاً از این روش برای انتخاب سلاح‌هایم استفاده می‌کنم: من اسلحه مسلسل خود را با یک مسلسل جنگی در رتبه 80 عوض می‌کنم، Sniper Rifle را با Heavy Sniper در رتبه 90 و Grenade Launcher را با Minigun در رتبه 120 عوض خواهم کرد.
شما می‌توانید فهرست سلاح‌هایی که رتبه‌های مختلف GTA آنلاین باز می‌کنند، ببینید تا بدانید چه زمانی می‌توانید این تفنگ‌ها را خریداری و استفاده کنید.
انتخاب‌های من به ترتیب این گونه است:
 1. هفت‌تیر: هفت‌تیر AP
 2. مسلسل: همان MG که در رتبه 80 به Combat MG تغییر می‌دهم.
 3. سلاح تهاجمی: Special Carbine
 4. تفنگ تک‌تیراندازی: Sniper Rifle‌ که در رتبه 90 به Heavy Sniper تغییر می‌دهم.
 5. خنجر: Hatchet یا تبر
 6. تفنگ ساچمه‌ای: Assault Shotgun که کمی بعد به Bullpup Shotgun تغییر می‌دهم.
 7. سلاح سنگین: Greneade Launcher که در رتبه 120 به Minigun تغییر می‌دهم.
 8. سلاح‌های پرتابی: Grenade یا نارنجک
در ادامه دلیل انتخاب هر کدام از سلاح را توضیح می‌دهم:
 • AP Pistol و Micro SMG تنها تفنگ‌های کاملاً خودکاری هستند که می‌توان با آن‌ها از داخل اتومبیل شلیک کرد.
 • تا زمانی که به رتبه 50 نرسیده‌اید، از Micro SMG استفاده کنید. سپس قفل MG را باز کنید. در واقع بقیه SMG‌ها بی‌فایده هستند.
 • Special Rifle و Bullpup Rifle در واقع شبیه هم هستند و جزو تفنگ‌های خوب محسوب می‌شوند.
 • Huntsman Rifle را برای تیراندازی‌های متوسط در محوطه‌های پوشیده بخرید. از Sniper Rifle برای تیراندازی مسافت‌های دور استفاده کنید.
 • در واقع فرقی ندارد از کدام اسلحه خنجرمانند استفاده می‌کنید. هر کدام را دوست دارید، انتخاب کنید.
 • تنها زمانی که در شرایط دشوار قرار گرفته‌اید یا احساس غیرعادی دارید، Assault Shotgun را کنار بگذارید.
 •  Minigun برای دیده‌بانی خوب است. اگر به رتبه 120 رسیدید، این تفنگ لایق شما است. تا آن زمان، از Grenade Launcher استفاده کنید.
 • زمانی که می‌خواهید انفجاری را پایه‌ریزی کنید، Grenade خود را آماده کنید؛ اما از روش کار سلاح‌های پرتابی کاملاً اطلاع داشته باشید.

بهترین هفت‌تیر
AP بهترین هفت‌تیر در نوع خود محسوب می‌شود؛ زیرا حالت کاملاً خودکار تیراندازی دارد. این هفت‌تیر را دست کم نگیرید.
بهترین مسلسل
در این دسته هم SMG و هم LMG وجود دارد؛ اما متأسفانه SMG‌ها به درد نمی‌خورند. تنها مورد استثناء Micro SMG است که می‌توانید از داخل اتومبیل با آن شلیک کنید؛ اما بهترین مسلسل Combat MG است؛ اما با فرض این که رتبه شما به 80 نرسیده است، از MG عادی استفاده کنید که تا رتبه 50 را به دست نیاورید، باز نمی‌شود. تا آن زمان مجبورید تا از Assualt SMG استفاده کنید.
بهترین سلاح تهاجمی
این نوع سلاح احتمالاً در بیشتر نبردهای بازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. Special Carbine یکی از سلاح‌های خوب این دسته است و از رتبه 1 می‌توانید از آن استفاده کنید.
بهترین سلاح تک‌تیراندازی
در این بخش انتخاب‌های زیادی نداریم. Sniper Rifle ابتدایی در رتبه 21 باز می‌شود، اما Heavy Sniper تا رتبه 90 در دسترس نیست.
بهترین سلاح خنجری
هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید. Hatchet احتمالاً بامزه‌ترین سلاح این دسته است.
بهترین سلاح‌های ساچمه‌ای
در این بخش دو دسته اسلحه وجود دارد. دسته اول شامل سلاح‌هایی است که با یک شلیک از فاصله نزدیک می‌کشد و دسته دوم برای از پا درآوردن سریع دشمن از فاصله دورتری به کار می‌رود. بهترین انتخاب در این دسته Assult Shotgun است.
بهترین سلاح‌های سنگین
تا زمانی که به رتبه 60 نرسیده‌اید و یک Grenade Launcher نخریده‌اید، نمی‌توانید یک سلاح سنگین داشته باشید. دو اسلحه دیگر در این گروه RPG در رتبه 100 و Minigun در رتبه 120 است.
بهترین سلاح‌های پرتابی
سلاح‌های پرتابی GTA آنلاین با یکدیگر تفاوت دارند. در نتیجه باید با توجه به هدف خود آن‌ها را انتخاب کنید. من معمولاً نوع معمولی نارنجک را ترجیح می‌دهم.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
GTA V
لینک کوتاه

دیدگاه

3 دیدگاه برای “راهنمای GTA 5: بهترین سلاح‌ها و ابزارها برای GTA آنلاین”
 1. راهنمای GTA 5: بهترین سلاح‌ها و ابزارها برای GTA آنلاین تایتل سایت نوشتین جی تی ای ۵ بعد اومدین در مورد GTA V بحث کردین خیلی شوتین