معرفی چند بازی مهیج برای بازی با فرزندان

نویسنده:

۰۳:۴۱:۵۰

بازی Minecraft
دارای نسخه‌های اندروید، iOS، مک، پلی‌استیشن 3 و 4، ایکس‌باکس 360 و وان، ویندوز کامپیوتر.
این بازی که در سال 2009 عرضه شده، تقریباً برای تمام پلت‌فرم‌های بازی ارائه شده است. شرکت مایکروسافت این بازی را ساخته است. این بازی تقریباً هیچ قانونی ندارد و خلاقیت بی‌نهایتی را می‌توانید در آن به کار ببرید.

 
Skylanders: Trap Team
دارای نسخه‌های اندروید، iOS، پلی‌استیشن 3 و 4، ایکس‌باکس 360 و وان.
این بازی به شیوه‌ای هنرمندانه دنیای واقعی و مجازی را از طریق به‌کارگیری شخصیت‌هایی خاص ترکیب می‌کند. به عنوان مثال می‌توانید شخصیت پلاستیکی میمونی پرنده به نام Fling Kong یا شخصیت پلاستیکی یک قارچ تک‌چشم به نام Shroomboom را انتخاب کنید. سپس این شخصیت‌ها را داخل محل خاص روی دستگاه بازی می‌گذارید و این شخصیت‌ها به صورت معجزه‌آسایی وارد بازی می‌شوند. چهارمین بازی از سری Skylanders یک سری تغییرات جدیدی دارد که مهم‌ترین آن‌ها، توانایی به دام انداختن شخصیت‌های منفی و در دست گرفتن قدرت آن‌ها است. این بازی روحیه مشارکت فرزند شما را افزایش می‌دهد.

 
Lego Batman 3: Beyond Gotham
دارای نسخه‌های کامپیوتر، iOS، Wii U، پلی‌استیشن 3 و 4، ایکس‌باکس 360 و وان.
لگوی قهرمانان معروفی چون سوپرمن، زن شگفت‌انگیز، فانوس سبز و بتمن در این بازی ایفای نقش می‌کنند. این قهرمانان با همکاری یکدیگر باید از کوچک کردن زمین توسط یک شخصیت منفی جلوگیری کنند. این بازی یک بازی مشارکتی است که خشونت کمی دارد. زمانی که شخصیت‌های منفی می‌میرند، به تکه‌ای از لگو تبدیل می‌شوند، نه خونی ریخته می‌شود و نه دل‌وروده‌ای بیرون می‌ریزد.

 
Never Alone
دارای نسخه‌های پلی‌استیشن 4، ویندوز کامپیوتر و ایکس‌باکس وان.
اگر یک‌بار Never Alone را بازی کنید، دیدگاه شما نسبت به کنسول‌های بازی تغییر خواهد کرد. داستان این بازی بر اساس یک داستان باستانی از قبیله Inupiaq  از آلاسکا است. این بازی ماجراهای دختری به نام Nuna و روباه قطبی وی را دنبال می‌کند. Nuna و روباهش سعی دارند منبع برف‌ بی‌پایان را پیدا کنند. شما می‌توانید فرزند خود را یا در نقش روباه و یا در نقش Nuna همراهی کنید.

 
LittleBigPlanet 3
دارای نسخه‌های پلی‌استیشن 3 و 4.
نسل سوم این بازی دارای شخصیتی عروسکی به نام Sachboy است که با همکاری دوستان جدیدش به نام‌های Oddsock، Swoop و Toggle سعی دارند بر نیروهای شیطانی پیروز شوند.

 
Disney Fantasia: Music Evolved
دارای نسخه‌های ایکس‌باکس 360 و وان.
شما در این بازی باید ریتم‌های معلق در هوا را با یکدیگر ترکیب کنید. این کار از طریق دست‌ها و دستگاه کینکت انجام می‌گیرد. این بازی شما را به فضاهای مجازی مختلفی برده و آهنگ‌هایی از Liszt گرفته تا Lady Gaga را دارد.

امیدواریم با معرفی این بازی‌ها، لحظات خوشی را برای شما و فرزندانتان فراهم کرده باشیم.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
بازی با فرزندان
لینک کوتاه

دیدگاه