«Frozen 2» در راه است!

نویسنده:

۰۴:۱۲:۵۲

«ایندینا مِنزِل» خواننده و بازیگر آمریکایی که در انیمیشن «یخزده»(Frozen-محصول سال 2013) صداپیشگی «اِلسا» ملکه برفی را بر عهده داشت، در مصاحبه‌ای با تلگراف اعلام کرد که ممکن است بار دیگر به صداپیشگی نقش السا در فیلمی جدید بازگردد و هیجان طرفداران را بار دیگر برانگیخت.

هنگامی که در این مصاحبه از او در مورد شایعات ساخت نمایش موزیکال «یخزده» و همچین فیلم «یخزده 2» سوال شد، او پاسخ داد: "هر دوی آن‌ها در حال ساخت هستند."

ایندینا مِنزِل همچنین اشاره کرد که برای بازی در نمایش موزیکال یخزده هیچ قراردادی با او امضا نشده و او نمی‌داند که آیا در آن بازی خواهد کرد یا نه، اما امیدوار است که در فیلم دوم حضور پیدا کند.
سال گذشته، انیمیشن یخزده با فروش جهانی بیش از 1.2 میلیارد دلار در گیشه‌ها، به پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما و یکی از 5 فیلم پرفروش تاریخ تبدیل شد. آهنگ محبوب این انیمیشن «Let It Go» که توسط ایندینا مِنزِل اجرا شده، برنده جایزه اسکار بهترین آهنگ اورجینال سال 2014 شد و همچنین انیمیشن یخزده توانست جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن سال 2014 را از آن خود کند.

بهار سال آینده، فیلم انیمیشن کوتاهی به نام «Frozen Fever» از طرف کمپانی دیسنی اکران می‌شود که داستان تولد خواهر السا، «آنا» را بازگو می‌کند. بعضی معتقدند که این فیلم کوتاه ممکن است قبل از نمایش فیلم زنده «سیندرلا» که در ماه مارس اکران خواهد شد، برای تماشاچیان پخش شود.

پریا پورمند
 

برگرفته از
Frozen 2
لینک کوتاه

دیدگاه