معرفی اپلیکیشن اندروید Family Mobile Tracker

نویسنده:

۰۸:۱۰:۱۶

شرکت ZoeMob با ارائه این اپلیکیشن خانواده شما را ردیابی می‌کند. پدر و مادرها می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن 24 ساعت 7 روز هفته را به دور از نگرانی سپری کنند. این اپلیکیشن زمانی که اعضای خانواده به مدرسه، خانه، مرکز خرید و غیره برسند، زمانی که با سرعت غیرمجاز رانندگی بکنند یا پیامک‌های نامناسب دریافت بکنند، به شما اطلاع می‌دهد.

در این اپلیکیشن می‌توانید از موقعیت مکانی اعضای خانواده آگاه باشید. در بخش Current Location می‌توانید تاریخچه موقعیت‌های مکانی مختلف اعضای خانواده را ببینید. شما می‌توانید از تمام جاهایی که اعضای خانواده رفته‌اند، خبر داشته باشید.

این اپلیکیشن زمانی که اعضای خانواده به مدرسه یا خانه می‌رسند، به شما اطلاع می‌دهد. حتی اگر نزدیک یا دور از محدوده موردنظر شما قرار بگیرند نیز شما متوجه می‌شوید.
اگر فرزندان شما پیامک‌هایی نامناسب با مضمون‌های باج‌گیری یا غیره دریافت یا ارسال کنند، به شما هشدار داده می‌شود. تنها کافی است کلماتی را که باید فیلتر شوند، در اپلیکیشن مشخص کنید.

اگر فرزندان شما در اتومبیلی باشند که با سرعت غیرمجاز حرکت می‌کند، به شما اطلاع داده می‌شود. بدین طریق شما می‌توانید ببینید اتوبوس مدرسه با سرعت مجاز حرکت‌ می‌کند یا خیر.
تمام این قابلیت‌ها در این اپلیکیشن به صورت رایگان برای اندروید ارائه می‌شود.

ویژگی‌های این اپلیکیشن:

  • پشتیبانی از حداکثر 5 نفر از اعضای خانواده
  • ذخیره تاریخچه نامحدود از موقعیت مکانی اعضای خانواده
  • هشدار به هنگام رانندگی با سرعت غیرمجاز
  • گزینه شرایط فوری
  • استفاده از GPS
روش استفاده از این اپلیکیشن:
  1. ابتدا اپلیکیشن را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید.
  2. سپس از اعضای خانواده خود بخواهید تا به شبکه خانوادگی شما بپیوندند.
  3. زمانی که اعضای خانواده دعوت شما را بپذیرند و این اپلیکیشن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند، نظارت افراد شروع می‌شود.
این اپلیکیشن با استفاده از GPS کار می‌کند، در نتیجه GPS دستگاه‌های همراه باید روشن باشد تا اپلیکیشن فعال شود. این اپلیکیشن تماس‌های صوتی را ضبط نمی‌کند، بلکه تاریخ تماس‌ها را ثبت می‌کند تا والدین از استفاده مناسب گوشی توسط فرزندانشان مطمئن شوند.
در کل این برنامه برای والدینی که می‌خواهند بر روی رفت‌وآمدها و رفتارهای فرزندان خود در خارج از خانه نظارت داشته باشند، کاملاً مناسب است.

پریا اقدامی

 
برگرفته از
Family Mobile Tracker
لینک کوتاه

دیدگاه