انتشار اولین تریلر رسمی «Star Wars: The Force Awakens»

نویسنده:

۱۲:۵۴:۳۱

«بیداری در راه بوده است. حسش می‌کنی؟»
سرانجام تریلر 88 ثانیه‌ای قسمت جدید مجموعه «جنگ ستارگان» به کارگردانی جی.جی. آبرامز منتشر شد و به نظر می‌رسد که شایعات در مورد بازگشت دوباره سفیه محبوب هان سولو «میلنیوم فالکون» در این فیلم درست بوده است.

تپه‌های شنی، استورم تروپرها و سیت‌ها دوباره بازگشته‌اند. در این تریلر جدید و جالب، ما جان بویگا را در نقش یک استورم تروپر بدون کلاهش می‌بینیم. همچنین روباتی گرد و با نمک که به نظر می‌رسد یکی از قوم و خویشان دور R2-D2 محبوب باشد و تعدادی هواپیما و سفینه‌های در حال پرواز جدید نیز در این تریلر دیده می‌شوند. پیکری شنل پوش که نظر می‌رسد یک سیت لرد جدید و قوی باشد نیز در جنگلی تاریک ظاهر می‌شود.

داستان اپیزود هفتم جنگ ستارگان «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود»، 30 سال بعد از داستان فیلم «بازگشت جِدای»(محصول سال 1983 به کارگردانی جرج لوکاس) اتفاق می‌افتد. آن فیلم با مرگ «دارت ویدر/آناکین اسکای واکر» و ازدواج «هان سولو» و «شاهزاده لِیا»(که مشخص شد خواهر دوقلوی لوک اسکار واکر است) به پایان رسید.

هریسون فورد، کری فیشر، کِنی بیکر، آنتونی دنیلز، مارک همیل و پیتر مِیهیو بازیگران 3 فیلم اصلی، همگی بار دیگر در این فیلم جدید حضور دارند. اپیزود هفتم در تاریخ 18 دسامبر سال 2015 به سینماها می‌آید.
 

 

  

پریا پورمند
برگرفته از
Star Wars: The Force Awakens
لینک کوتاه

دیدگاه