آینه‌های هوشمند در اتاق‌های پرو

نویسنده:

۰۱:۰۹:۵۵

 دو مکان در نورداسترام قرار است ترکیبی عالی از اتاق پرو را با کمک آینه‌های هوشمندی که شرکت eBay طراحی کرده است به شما ارائه دهند.

این فناوری جدید در نگاه اول شبیه به یک آینده قدی معمولی است که صفحه لمسی و نمایشگر جذابی دارد. مشتریان می‌توانند سایزها، رنگ‌ها، مدل‌های مختلف و حتی بررسی محصول در وب را مرور کنند و حتی بهتر از آن، می‌توانند بعد از تصمیم قطعی برای خرید، از پرسنل فروشگاه بخواهند که آیتم مورد نظر را برای آنها بیاورند تا پرو کنند. دیگر لازم نیست مدام لباس عوض کنید تا در نهایت چیزی که می‌خواهید را پیدا کنید.

به گفته نورداسترام، این آینه در اتاق‌های پرو به کار می‌رود؛ یعنی همان جایی که بیشترین تصمیمات خرید در آنجا صورت می‌گیرد و در همان حال نیز نحوه خرید مشتریان را نیز متحول می‌کند. آینه‌های لمسی به گونه‌ای رفتار می‌کنند که بهترین‌های دنیا را به شما پیشنهاد می‌دهند.

این اتاق‌های پرو به تعداد محدود در برخی فروشگاه‌های سیاتل و سن‌هوزه از هفته آینده نصب خواهد شد. اما eBay، در حال حاضر، این فناوری را در بوتیک‌های ربکا مینکوف در نیویورک و سانفرانسیسکو نصب کرده است.

معامله با نورداسترام قطعاً مفید خواهد بود زیرا این یک برنامه امتحانی موفقیت‌آمیز خواهد بود که بیشتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای از آن در اتاق‌های پرو خود استقبال خواهند کرد و eBay این فرصت را خواهد داشت تا تصویر خود را از یک شرکت تجاری صرف به چیزی فراتر از آن تغییر دهد.

سعیده اکبری
 

برگرفته از
آینه‌های هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه