خانوادۀ روبه‌رشد تلویزیون‌های ULTRA HD ال‌جی

نویسنده:

۰۱:۲۰:۵۸

 

همان طور که می‌دانید اولین تلویزیون ULTRA HD ال‌جی (مدل84LM9600 ) برای ارائۀ فناوری واقعی و آغاز عصر تلویزیون‌های ULTRA HD مورد تحسین قرار گرفت. ال‌جی در حال توسعۀ محصولاتش است تا تقاضای روبه‌فزونی مشتریان برای انتخاب اندازه‌ها و قیمت‌های متنوع تلویزیون‌های ULTRA HD را برآورده کند.

ما می‌خواهیم با هیجان اعضای جدیدی که به خانوادۀ تلویزیون‌های ULTRA HD اضافه شده‌اند را معرفی کنیم: تلویزیون 65 و 55 اینچ Premium یا پیشرفته LA9700 و تلویزیون 65 و 55 اینچ استاندارد LA9650. این تلویزیون‌ها را می‌توانید در بیشتر فروشگاه‌های لوازم الکترونیک مصرفی اصلی و بزرگ پیدا کنید. هر دو مدل مجهز به ULTRA HD 8.3M Pixels یا (8.3 میلیون پیکسل ULTRA HD)، پنل IPS، موتور Tru-ULTRA HD، سینما سه‌بعدی و کنترل جادویی Magic Remote هستند. بیایید نگاهی نزدیک‌تر داشته باشیم:سری 65 و 55 اینچ ULTRA CLARITY و ULTRA REALITY

ال‌جی برای اینکه هیچ کدام از مشتریان خود را از این عصر فوق‌العاده باکیفیت بی‌بهره نکند، نه تنها خط تولید تلویزیون Ultra HD را با محصولات استاندارد (Standard) و پیشرفته (Premium) متنوع کرده بلکه تنوع اندازۀ صفحه‌نمایش را نیز افزوده و کیفیت تصویری که در نسخۀ 84 اینچ ادعا می‌شود را بهتر کرده است.

با وضوح 4 برابر Full HD، تلویزیون 65 و 55 اینچ ULTRA HD یا (2160×3840) تصاویری زنده و واقعی را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، هر دو سری LA9650 و LA9700 قابلیت رمزگشایی HEVC یا (High Efficiency Video Coding) دارند. این قابلیت برای اولین بار در صنعت به کاربران امکان می‌دهد تا محتوای Ultra HD را مستقیماً از فلش درایو یواس‌بی پخش کنند. با لطف وجود موتور Tru-ULTRA HD  ال‌جی، این تلویزیون‌ها می‌توانند کیفیت هر نوع محتوایی را تا نزدیک کیفیت Ultra HD افزایش دهند تا کیفیت تصویر Ultra HD  باورنکردنی و تصاویر تیز و بدون مات‌شدگی ایجاد کنند. تلویزیون‌های جدید با پنل پیشرفتۀ IPS، توصیف رنگ دقیق‌تر در زاویۀ دید وسیع 178 فراهم می‌کند. علاوه بر این، این تلویزیون‌ها به فناوری اختصاصی سینما سه‌بعدی ال‌جی مجهز شده‌اند که مشاهدۀ راحتی را امکان‌پذیر می‌کنند.

علاوه بر طراحی عالی که با هدف تجربۀ مشاهدۀ بهینه ایجاد شده است، قابلیت تلویزیون هوشمند از این سری از تلویزیون‌ها حذف نشده است. مدل‌های   LA9650 و LA9700 از پلت‌فرم هوشمند ال‌جی برخوردار است که توسط کنترل جادویی Magic Remote با قابلیت تشخیص صدای طبیعی و بدون دردسر، جفت کردن سادۀ دستگاه‌ها با قابلیت Tag On بر پایۀ NFC، WiDi راحت و بازتاب صفحه با ویژگی MiracastTM و امکانات دیگر تکمیل می‌شود.

تنها سؤالی که باقی مانده این است که کدام برای شما مناسب است؟ نسخۀ پیشرفته یا Premium با مدل LA9700 یا نسخۀ استاندارد LA9650؟

تلویزیون Premium برای چه کسانی مناسب است؟

مدل‌های 55 و 65 اینچ پیشرفته LA9700 یک انتخاب طبیعی برای مشتاقان سرگرمی و علاقمندان به طراحی است که کیفیت عالی صدا و تصویر برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد. برای این عده تلویزیون یک وسیلۀ خانگی ضروری است که نه تنها مجموعه سرگرمی‌های زیادی را با فناوری‌های پیشرفته‌اش مانند سینما سه‌بعدی و تلویزیون هوشمند ارائه می‌دهد بلکه به راحتی در اتاق نشیمن به عنوان یک دکوراسیون زیبا جای می‌گیرد. نوردهی پس‌زمینۀ NANO FULL LED کنتراست، روشنی و دوام رنگ را بهبود می‌بخشد و بلندگوهای کشویی 4.1 کانال که در جلوی تلویزیون قرار دارد نه تنها طراحی باریک تلویزیون، بلکه کیفیت صدا را ارتقا می‌دهد.


مدل استاندارد برای چه کسانی مناسب است؟

مدل 65 و 55 اینچ استاندارد LA9650 برای ببنندگانی مناسب است که دوست دارند بهترین تجربۀ مشاهده را داشته باشند بدون اینکه هزینۀ زیادی را متحمل شوند. مثلاً، یک کارگردان هنری می‌تواند هر دقیقه از جزییات اثر خود را در یک محصول با کیفیت اما نه با هزینۀ خیلی زیاد مشاهده کند.

مدل استاندارد 55 و 65 اینچ LA9650 از بلندگوی 2.1 کانال در جلو دستگاه برخوردار است که صدایی عالی را فراهم و تجربۀ مشاهدۀ واقع‌گرایانه‌ای را ایجاد می‌کند.


تا اینجا نگاهی گذرا به اعضای جدید خانوادۀ تلویزیون‌های ULTRA HD ال‌جی داشتیم و اکنون می‌توانیم هیجان را در مجموعۀ وسیع‌تری از انتخاب تلویزیون‌ها احساس کنیم. حال، شما می‌توانید ببینید با ال‌جی چه چیزهایی ممکن است و محصولات بهتر و بیشتر برای تطبیق با سبک زندگی مشتریان سفارشی می‌شوند. پس وقت آن رسیده است که به نزدیک‌ترین فروشگاه به محل زندگی خود بروید و مدل‌های 65 و 66 اینچ از تلویزیون‌های ULTRA HD ال‌جی را برای خودتان تهیه کنید!

برگرفته از
ULTRA HD
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه