هنرهای مسحورکننده

نویسنده:

۱۲:۴۱:۴۲

 
هنر چیزی است که یک فرهنگ منحصر به فرد را به وجود می‌آورد. هر فرهنگ هنرهای مخصوص به خود را دارد و بسیاری از افراد از طریق استفاده از حس بصری به آن جلب می‌شوند. هنرهرگز پاسخ درست یا غلط ندارد. هیچ وقت برای هنر پاسخ قطعی وجود ندارد، بر خلاف یک سوال ریاضی که همیشه جواب معینی به دست می‌آید، اگر شما انتظار پاسخ خاصی از هنر دارید، شما در اشتباه هستند. البته، واضح است که پاسخ قطعی در مورد خود هنر نیست. هنر بسیار رسا است و توسط مردم سراسر جهان، بسیار متفاوت تعبیر می‌شود. جامعه ما پیشرفته شده وهم‌چنین در هنر نیز پیشرفت قابل توجهی کرده است. برخی از اشکال هنری است که فقط ذهن شما را درگیر می‌کند و از صحبت کردن باز می‌مانید و تعجب می‌کنید که چگونه کسی می‌تواند چیزی شبیه به آن ایجاد کند. بعضی از هنرمندان با استفاده از هنر شن و ماسه، واقع گرایی، و مجسمه‌سازی آثاری را به وجود می‌آورند.
 
نوع اول هنر شن و ماسه است و این به معنی قرار دادن شن و ماسه روی شن و ماسه نیست، بلکه هنرمند، با استفاده از دست خود و برخی از ابزار ساده و کنده کاری روی شن و ماسه بتواند چهره‌ها و اشکال واقع گرایانه‌ای را ایجاد کند. هنرمندان با استفاده از یک نوع شن و ماسه با گل و آب ماده‌ای درست می‌کنند که برای ایجاد چهره مناسب است. در صورتی که برخی از مردم حتی نمی‌توانند یک قلعه ساده از شن و ماسه ایجاد کنند، کسانی وجود دارند که می‌توانند یک مجسمه واقعی، تنها از شن و ماسه ایجاد کند و اذهان عموم را به خود جلب کنند. مردم کنجکاو می‌شوند درمورد خلق چنین آثاری، به عنوان مثال، هر رشته از موی انسان در هنر شن و ماسه چگونه به وجود آمده است؟
 
نوع بعدی رئالیسم است. برخی از انواع هنر، واقع بینانه است؛ شما حتی نمی‌توانید تشخیص دهید که آیا یک شی واقعی است یا یک نقاشی. آن شی سه بعدی به نظر می‌رسد و طرحی برجسته دارد. این با شکوه است که چگونه کسی می‌تواند سایه‌های مختلف جسم و مکان و بازتاب‌هایی از نور را توسط ضربه ایجاد کند. چین و چروک بر روی لباس، رگ، چشم و مو در برخی از نقاشی‌ها شبیه یک فرد واقعی است.
 
نوع سوم مجسمه است. این هنر کاملا شبیه به هنر شن و ماسه است. یک رشته مو در برخی از مجسمه‌های انسانی، کاملا واقعی به نظر می‌رسد و باور نکردنی است. به طور خلاصه، هنر با شکوه ومسحورکننده است و ادامه نیز خواهد داشت تا بهتر و بهتر شود.

یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
هنر
لینک کوتاه