خبرچین: پرچمداران بعدی سامسونگ Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge نام دارند

نویسنده:

۰۱:۳۱:۴۱


 البته پیش از این شایعاتی درباره آغاز پروژه‌ای سری با نام Project Zero در سامسونگ به گوش می‌رسید. این پروژه طرحی ابتکاری برای پرچمدار بعدی این شرکت به شمار می رود. برخی هم حدس می‌زدند که عرضه محصول تازه با آغاز شیوه نامگذاری جدیدی توسط سامسونگ همراه باشد. اما آخرین گزارشهای خبرچین قابل اطمینان SamMobile، به سوالات بسیاری در این زمینه پاسخ می‌دهد.
 
به گفته سم‌موبایل، پرچمدار بعدی سامسونگ از خانواده اس بوده و Galaxy S6 نام خواهد داشت. جای تعجبی نیست که سامسونگ همچنان بخواهد از محبوبیت ممتاز خانواده اس کمال استفاده را ببرد. نکته جالب این است که گلکسی اس ۶ هم با همزاد صفحه خمیده‌ای با نام Galaxy S6 Edge همراه خواهد بود که از نظر ظاهری شبیه Note Edge است. اگرچه سم‌موبایل فعلا تنها به ذکر نام این پرچمداران اکتفا کرده، اما حدس می‌زند که نمایشگر خمیده اس۶ ادج، کاملا شبیه نمایشگر مورد استفاده در گلکسی نوت ادج خواهد بود.
 
هرچند خروجی آسیاب شایعه سازی اینترنت معمولا دقت چندانی ندارد، اما حداقل اکنون می‌توانیم با دقت قریب به یقینی نام پرچمدار بعدی سامسونگ را به خاطر بسپریم. البته از هم اکنون این حدس هم دور از ذهن نخواهد بود که S6 Edge همانند پسرعموی نوت خود به صورت بین‌المللی اما در تعداد کم به بازار عرضه شود. این حرکت می‌تواند نوید بخش تولد تلفن‌های هوشمند با نمایشگر خمیده باشد.
 
به نظر می‌رسد سامسونگ پس از پیش‌قراولی در ابداع فبلت، اکنون به سراغ حوزه دیگری در بازار تلفنهای هوشمند رفته. آیا قرار است سامسونگ به رهبر آینده دنیای اسمارت‌فون تبدیل شود و دیگر شرکتها دنباله رو کشفیات و ابداعات این غول کره‌جنوبی باشند؟

عباس واحدی
 

برگرفته از
Galaxy S6
لینک کوتاه

دیدگاه