موضوعات پرجستجوی سال ۲۰۱۴

نویسنده:

۰۱:۴۳:۰۱


۱۰- جنیفر آنیستون
آیا او باردار است؟ آیا هنوز نامزد است؟ آیا برای روبرویی با نامزد قبلی خود، به کلاس‌های افزایش اعتمادبه‌نفس می‌رود؟ این بازیگر زن، رتبه 10 موضوعات پرجستجوی اینترنت در موتور جستجوی یاهو را به خود اختصاص داده است.
۹- آیفون 6
آیفون کلمه‌ای است که در 4 یا 5 سال اخیر در میان کلمات پرجستجوی یاهو قرار گرفته است. آیفون 6 نیز از این قاعده استثنا نیست و رتبه 9 را در سال 2014 کسب کرده است.
۸- مایلی سایرس
در سال 2004، زمانی که وی هنوز هانا مونتانا بود، نام این خواننده رتبه 4 را کسب کرده بود. از آن زمان تاکنون رتبه‌های مختلفی در لیست کلمات پرجستجوی داشته و امسال رتبه 8 را دارد.
۷- انیمیشن Frozen
تمام محصولات شرکت دیزنی معمولاً طرفداران زیادی دارد؛ اما انیمیشن Frozen محبوبیت بی‌نظیری کسب کرد و موفقیت مهمی برای شرکت دیزنی محسوب می‌شود. این انیمیشن در مدت کوتاهی توانست رتبه 7 کلمات پرجستجو را به خود اختصاص دهد.
۶- کیم کارداشیان
کیم کارداشیان برای اولین بار در سال 2009، رتبه 8 را از لیست کلمات پرجستجوی یاهو به خود اختصاص داد. وی در سال 2012 نیز یکی از پرجستجوترین موضوعات سال بود. سال 2014 رتبه 6 برای کیم کارداشیان رقم خورده است.
۵- کیلی کوئوکو
یکی از اعضای باتجربه تلویزیون، سال 2014 را به عنوان یک زن متأهل و خوشحال آغاز کرد. وی به عنوان یکی از بازیگران سریال Big Bang Theory، رتبه 5 لیست امسال را کسب کرده است.
۴- جنیفر لورنس
این بازیگر جوان محبوبیت زیادی از طریق نقش‌های جالب خود در فیلم‌های مختلف کسب کرده است، همین موضوع باعث شده به یکی از پرجستجوترین نام‌های موجود در لیست یاهو راه یافته و رتبه 4 را کسب کند.
۳- آریانا گرانده
این خواننده محبوب با آلبوم سال 2013 خود، طرفداران زیادی پیدا کرد. وی نفر سوم در لیست پرجستجوترین موضوعات یاهو را دارد.
۲- بازی Minecraft
این بازی در سال 2013 رتبه 4 را کسب کرده بود؛ اما امسال با کسب رتبه 2، نشان می‌دهد که محبوبیت بیشتری به دست آورده است.
۱- بیماری ابولا
بیماری ابولا یکی از تحولات عظیم سال 2014 محسوب می‌شود. این بیماری همانند یک فیلم ترسناک، همه مردم دنیا را به ترس و وحشت انداخت. این بیماری رتبه 1 را در لیست پرجستجوترین موضوعات سال 2014 یاهو را به خود اختصاص داده است.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
جستجو
لینک کوتاه

دیدگاه