نامزدهای دریافت جوایز آنی سال ۲۰۱۴ معرفی شدند

نویسنده:

۰۱:۱۳:۲۸


انیمیشن‌های «The Boxtrolls» از استودیوهای لایکا و فوکوس و «How To Train Your Dragon 2» از استودیو دریم ورکس بین انیمیشن‌های نامزد جایزه آنی برای بهترین فیلم انیمیشن هستند.

انیمیشن استاپ موشن «The Boxtrolls» با دریافت 13 نامزدی در بیشترین رشته‌ها نامزد شده و «How To Train Your Dragon 2» در 11 رشته نامزد دریافت این جوایز گشته است.
دیگر انیمیشن‌هایی که برای دریافت جایزه بهترین انیمیشن سال 2014 نامزد شده شده اند «Big Hero 6» کمپانی دیسنی، «The Lego Movie» کمپانی وارنر، «The Book of Life» از کمپانی ریل افکتس، « Cheatin'» از استودیو پلایمتونز، «Song of the Sea» از کارتون سالون و «The Tale of Princess Kaguya» از استودیو گیبلی ژاپن هستند.

بعد از انیمیشن‌های «The Boxtrolls» و «How To Train Your Dragon 2» که در بیشترین رشته‌ها نامزد شده‌اند، انیمیشن‌های «Big Hero 6» و «Song of the Sea» با نامزدی در 7 رشته و «The Lego Movie» با نامزدی در 6 رشته در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

امسال نامزدهای جایزه آنی برای بهترین کارگردانی یک فیلم انیمیشن، بازتابی از نامزدهای بخش بهترین انیمیشن سال هستند و تمامی انیمیشن‌های فوق در این رشته نیز نامزد شده‌اند.
جایزه آنی(The Annie Awards)جایزه‌ای آمریکایی است از طرف انجمن بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن، واقع در لس‌آنجلس به موفقیت‌هایی در زمینه انیمیشن اهدا می‌شود. برندگان این جایزه در چهل و دومین سال اهدای این جوایز، در تاریخ 31 ژانویه در مراسمی که در رویس هال دانشکده UCLA برگذار خواهد شد، معرفی می‌شوند.

پریا پورمند
 
برگرفته از
ANNIE AWARDS
لینک کوتاه

دیدگاه