جرد لتو «جوکر» جدید می‌شود

نویسنده:

۰۴:۱۶:۴۲


«جوخه خودکشی»(Suicide Squad) بر اساس یکی از داستان‌های مصور شرکت «دی.سی. کامیکس» ساخته می‌شود و در میان بازیگران آن جِی کورتنی و کارا دِلِوین نیز حضور دارند. این فیلم داستان شخصیت‌هایی منفی است که مجبور می‌شوند به قهرمان تبدیل شوند.

ویل اسمیت در نقش «Deadshot» یکی از شخصیت‌های منفی داستان‌های مصور بتمن بازی می‌کند و تام هاردی بازی در نقش رهبر گروه خراب‌کاران «ریک فِلَگ» را بر عهده دارد.
جرد لتو در نقش جوکر و مارگو رابی در نقش «هارلی کویین» دوست او ظاهر می‌شوند.  جرد لتو خواننده و بازیگر، سال گذشته برای بازی در فیلم «Dallas Buyers Club» موفق به دریافت جایزه اسکار شد. جی کورتنی نقش «بومرنگ» و کارا دلوین نقش جادوگری به نام «Enchantress» را بازی می‌کنند.

«دیوید آیر» نویسندگی فیلم‌نامه و همچنین کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است. زک اسنایدر(کارگردان سوپرمن) و دبورا اسنایدر که تولید بسیاری از فیلم‌های دی.سی را بر عهده گرفته‌اند، تهیه و تولید فیلم «جوخه خودکشی» را هم انجام خواهند داد. «گِرِگ سیلورمن» رییس کمپانی برادران وارنر در مورد این فیلم می‌گوید: " ریشه کمپانی وارنر در این فیلم عمیق است. دیوید آیر به استودیویی که در آن «Training Day» را نوشت برمی‌گردد و استعداد خارق العاده‌اش در نمایش شخصیت‌های منفی برای این داستان جالب را به همراه می‌آورد؛ در کنار او جمع بازیگرانی چون ویل اسمیت و تام هاردی که برای مدت زیادی با شرکت وارنر همکاری داشته‌اند، و همچنین دیگر بازیگران جدید و محبوبی چون مارگو، جرد، جی و کارا حضور خواهند داشت." او اضافه کرد: "ما منتظر دیدن شاهکاری هستیم که دیوید آیر و بازیگرانش خلق خواهند کرد و معنایی جدید به شخصیت منفی بودن، و یا قهرمان بودن خواهند بخشید."

دیوید آیر کارگردانی فیلم «Fury» با حضور برد پیت را در کارنامه خود دارد. فیلم «جوخه خودکشی» در تاریخ 5 آگوست سال 2016 اکران می‌شود.

پریا پورمند

 

برگرفته از
جرد لتو
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “جرد لتو «جوکر» جدید می‌شود”
  1. جرد لتو جایزه نقش مکمل اسکار 2014 را ازآن خود کرد. نوشتن نامزد دریافت برای کسانی است که موفق به دریافت آن نشده اند.این طرز نوشتن دقیقا مثل استفاده گزارشگران فوتبال است که مثلا سر آلکس فرگوسن و سر بابی چارلتون را با اسم و فامیل و بدون پیشوند سر خطاب میکنند؛که نوعی بی احترامی و گستاخی در اروپا محسوب میشود.