ساعت هوشمند ال جی عرضه می‌شود

نویسنده:

۰۶:۱۳:۰۱

به گزارش خبرگزاری مهر، ال جی حق اختراعی را برای محصولی به نام G Health ثبت کرده است. اگرچه اسناد این ثبت اختراع جزئیات چندانی درباره ساعت هوشمند ال جی نشان نمی دهد اما ثبت اختراع گمانه زنی هایی را در جامعه فناوری درباره تمرکز ساعت هوشمند جدید ال جی بر روی مقوله سلامتی رقم زده است.

یک مدیر شرکت ال جی پیش از این گفته بود که این شرکت روی چنین محصولی کار می کند و قرار است این محصول سال آینده روانه بازار شود. گفته می شود که این دستگاه دارای یک صفحه منحنی شبیه به تلفن هوشمند جی فلکس خواهد بود.

سایر جزئیات درباره این دستگاه هنوز مشخص نیست و ال جی به طور رسمی اطلاعاتی درباره آن اعلام نکرده است.

دستگاه های پوشیدنی با سرعت چشمگیری توجه شرکتهای فناوری دنیا را به خود جلب کرده اند و در حال حاضر اکثر شرکتهای فناوری دنیا یا ساعتهای هوشمند خود را روانه بازار کرده اند و یا درحال کار کردن روی آن هستند.

گفته می شود که شرکت تایوانی اچ تی سی نیز روی نسخه اندرویدی یک ساعت هوشمند با دوربین کار می کند. از سوی دیگر گفته شده است که اپل نیز در نظر دارد یک ساعت هوشمند را با صفحه نمایش منحنی در سال 2014 وارد بازار کند.

گزارشهای غیر رسمی حاکی از این است که ماه آینده شرکت فناوری گوگل نیز یک ساعت هوشمند همزمان با تلفن هوشمند نکسوس 5 و اندروید 4.4 ( کیت کت) رونمایی خواهد کرد.

درحال حاضر سامسونگ، سونی، پبل ساعتهای هوشمند خود را وارد بازار کرده اند. شرکتهای بزرگ ورزشی چون آدیداس هم اعلام کرده اند که آنها نیز به رقابتهای ساعت هوشمند ملحق خواهند شد.


برگرفته از
G Health
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه