حضور «دواین جانسون» در انیمیشن جدید دیسنی «Moana»

نویسنده:

۰۹:۰۴:۵۹

دواین جانسون مشهور به «راک» کشتی‌گیر حرفه‌ای اسبق و بازیگر حال آمریکایی، برای صدا پیشگی یک شخصیت انیمیشنی انتخاب شده است. او در حال مذاکره برای صداگذاری شخصیت «مااوی»، نیمه خدایی است که به دختری جوان در ماجراجویی دریاییش برای پیدا کردن یک جزیره گمشده کمک می‌کند.

«ران کلِمِنتس» و «جان ماسکِر» تیم خالق انیمیشن «پری دریایی کوچک» به عنوان کارگردانان انیمیشن سه بعدی «موآنا» که در سال 2016 اکران خواهد شد، انتخاب شده‌اند. در توضیح رسمی، داستان این فیلم این گونه بیان شده است: "در سرزمین باستانی «اوشِنیا» که در اقیانوس آرام قرار گرفته، «موآنا» دختری جوان با استعداد ذاتی جهت یابی و نقشه خوانی، به دنبال جزیره‌ای گمشده بادبان به دریاها می‌گشاید. او در طول سفر خارق العاده‌اش با قهرمان رویاهایش «مااوی» نیمه خدا رو به رو می‌شود و آن‌ها همراه یکدیگر، به ماجراجویی در دریاها می‌پردازند و با هیولاهای خطرناک، دنیاهای زیرزمینی شگفت انگیز و فرهنگ‌های باستانی رو در رو می‌شوند."

کلمنتس در مصاحبه‌ای اشاره کرده که کار بر روی انیمیشن «موآنا» یکی از هیجان انگیزترین تجربه‌های زندگیش است و به تماشاگران قول تماشای داستانی زیبا در دنیای خارق العاده «اوشنیا» را داده است.

هنوز برای صداپیشگی «موآنا» شخصیت اصلی این انیمیشن فردی در نظر گرفته نشده و جانسون نیز قراردادی رسمی با شرکت دیسنی نبسته است. آخرین باری که جانسون در یک انیمیشن به صداپیشگی پرداخت، در انیمیشن کمدی «Planet 51» سال 2009 بود که «جسیکا بیِل»، «جان کلیز» و «گری اولدمن» نیز در آن حضور داشتند.
او به زودی در نقش «Black Adam» در فیلم «Shazam» کمپانی دی.سی کامیکس به بازی خواهد پرداخت و همچنین در فیلم جدید مجموعه «Fast and Furious» که «Furious 7» نام دارد و بهار آینده اکران می‌شود، بازی می‌کند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
دواین جانسون
لینک کوتاه

دیدگاه