محصول جدید آسان پرداخت؛ یک آپ راحت‌تر!

نویسنده:

۰۱:۱۰:۳۱

حامد منصوری، مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین بابیان این مطلب گفت: ارائه و گسترش اینترنت نسل 3 جی بر بستر تلفن همراه، امکان استفاده ارائه و استفاده از خدمات بیشتری را هم برای شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و هم برای کاربران تلفن‌های همراه به وجود آورده است. یکی از این خدمات ابزارهایی است که می‌توان با استفاده از آن‌ها تراکنش‌های پرداخت و عملیات مرتبط با آن‌ها را سریع‌تر، ارزان‌تر و امن‌تر انجام داد.

وی افزود: شرکت‌های پرداخت الکترونیکی باید با استفاده از همین ظرفیت  تلاش و سرمایه‌گذاری لازم را برای افزایش سطح و کیفیت خدمات قابل‌ارائه به کاربران انجام دهند چراکه در غیر این صورت فاصله‌ای که طی سال‌های اخیر توانسته‌ایم میان خدمات پرداخت الکترونیکی در ایران و جهان آن را کاهش دهیم، دوباره ایجاد می‌شود.

این فعال حوزه پرداخت الکترونیکی ادامه داد: مقایسه میان هزینه‌های تراکنش در بسترهای الکترونیکی مانند دستگاه‌های کارت‌خوان، درگاه اینترنتی و تلفن همراه نشان می‌دهد، به هر میزان بتوانیم تراکنش‌ها و کاربران را به سمت استفاده از تلفن همراه سوق دهیم درواقع موفق شده‌ایم در هزینه‌های ملی صرفه‌جویی کنیم.

منصوری با اشاره به مباحثی که در مورد کارمزد دستگاه‌های کارت‌خوان مطرح‌شده بود، گفت: فارغ از اختلافات موجود بر سر پرداخت‌کننده کارمزد، نکته مهمی که باید موردتوجه قرارداد این است که تمامی نهادها، فعالان و سرمایه‌گذاران مرتبط با حوزه پرداخت الکترونیکی باید تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت تمام‌شده ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی انجام دهند.
وی افزود: تلاش، سرمایه‌گذاری و صرف وقت در این راستا به‌مراتب از مجادله بر سر سهم کاربران خدمات پرداخت الکترونیکی از کارمزدهای پرداختی، منطقی‌تر و اقتصادی‌تر است.
این فعال حوزه پرداخت الکترونیکی با استقبال از ورود نسل جدید اینترنت به شبکه تلفن همراه گفت: با گسترش امکانات اینترنتی بر روی بستر تلفن همراه، جذابیت‌ها و شرایط ارائه برنامه‌های مبتنی بر این بستر در حوزه پرداخت الکترونیکی نیز افزایش‌یافته است و شرکت‌های فعال در این حوزه باید به سمت استفاده بهینه و به‌روز از این بستر حرکت کنند.

مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین با اشاره به رونمایی از ابزار پرداخت الکترونیکی بر بستر تلفن همراه توسط این شرکت همزمان با نمایشگاه الکامپ گفت: ما هم به سهم خود تلاش کرده‌ایم با سرمایه‌گذاری برای نگارش برنامه یا همان ابزار ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی بر بستر اینترنت نسل 3 جی در تلفن‌های همراه، نخستین قدم را در این مسیر برداریم تا با کاهش ریسک‌های سرمایه‌گذاری سایر شرکت‌های همکار ما نیز نسبت به ورود به این راه ترغیب شوند.

وی در تشریح خصوصیات این ابزار گفت: با برنامه آپ که برای نخستین بار در حوزه ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور ارائه می‌شود، امکانات پرداخت به روشی متفاوت و آسان‌تر از همیشه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با این برنامه از گرفتن موجودی از کارت‌های بانکی تا مشاهده مبلغ قبض سیم‌کارت و از پرداخت قبوض آب و برق و … تا نیکوکاری بر بستر اینترنت تلفن همراه ممکن است.

منصوری ادامه داد: این برنامه، به‌تدریج عملکردهای پرکاربرد را یاد می‌گیرد و کار را آسان و ورود دوباره اطلاعات را غیر لازم می‌کند. کاربران می‌توانند این برنامه را به‌صورت رایگان طریق سیبچه برای گوشی‌های با نرم‌افزار iOS  و برای گوشی‌های اندروید از طریق گوگل پلی  و حتی دریافت مستقیم، دریافت کنند.

 
برگرفته از
آسان پرداخت
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “محصول جدید آسان پرداخت؛ یک آپ راحت‌تر!”
  1. باسلام مدت بیش از یک سال است که همیشه به طرق مختلف شارژها وپرداخت قبوض خود را از طریق این سامانه پرداخت کرده ام امتیاز هم ثبت کرده ام امااز ثبت ان درنزدشما هیچ خبری ندارم وفایده ان رابه هیچ طریق دریافت نکرده ام ونمی دانم که درقرعه کشی هستم یانیستم وکدی برای شرکت هم دریافت نکرده ام وکمکم به این نتیجه رسیده ام که نکندهمش سرکاری است اخرسرکاری نبودنش راچگونه ثابت می کنید لازم به ذکراست که برای اقوام هم بنده پرداخت میکنم