آخرین و هفتمین آلبوم «کُلدپلی»

نویسنده:

۰۲:۳۴:۰۶

کریس مارتین خواننده گروه کلدپلی در مصاحبه‌ای با رادیو1 بی‌بی‌سی گفت: "ما این موضوع را هنوز به کسی نگفته‌ایم اما در حال ضبط آلبوم جدیدی به نام «A Head Full of Dreams» و درست در وسط کار هستیم."

او ادامه داد: "این آلبوم هفتمین کار ماست و نگاهی که ما به آن داریم مانند انتشار آخرین کتاب هری پاتر یا چیزی شبیه آن است."

آخرین و ششمین آلبوم گروه کلدپلی که «Ghost Stories» نام دارد، هفت ماه پیش منتشر شد و به سومین آلبوم پرفروش سال جاری تبدیل شده است. آلبوم «Ghost Stories» که در ماه مه گذشته به بازار عرضه شد، یکی از آلبوم‌هایی است که سریع‌ترین فروش امسال را داشته است. این آلبوم برای ششمین بار پیاپی گروه کلد پلی را در رتبه اول جدول فروش آلبوم‌ها قرار داد.

کریس مارتین در رابطه با آلبوم جدید و در حال ساخت گروه کلدپلی گفت که این آلبوم «به نوعی تکمیل کننده کار این گروه» است: "نمی‌گویم که ممکن است در آینده کارهای دیگری وجود نداشته باشد، اما این برای ما پایان کاری را رقم می‌زند." او ادامه داد: " من مجبورم که به این آلبوم به عنوان آخرین کاری که ضبط می‌کنیم نگاه کنم، وگرنه ما هر چه که در توان داریم را برای ساخت آن مایه نخواهیم گذاشت."

ماه گذشته، این گروه تک آهنگ «All Your Friends» را از آلبوم «Ghost Stories» منتشر و آن را به تمامی کسانی که در جنگ جهانی اول جنگیده‌اند تقدیم کرد. ویدیوی این آهنگ، شامل صحنه‌هایی ضبط شده و سیاه و سفید ار جنگ جهانی اول است.

پریا پورمند

 

برگرفته از
کُلدپلی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “آخرین و هفتمین آلبوم «کُلدپلی»”