رونمایی از Aston Martin DB10

نویسنده:

۰۲:۳۵:۳۳

جیمز باند در فیلم جدید سری جیمز باند به نام Spectre پشت فرمان یک اتومبیل آستون مارتین خواهد نشست؛ اما مدل اتومبیل مطمئناً با اتومبیل DB5 فیلم Skyfall متفاوت خواهد بود. شرکت آستون مارتین مدل جدید خود با نام DB10 را برای حضور در فیلم جدید جیمز باند معرفی کرد.

این مدل صرفاً برای این فیلم تولید شده و توسط این شرکت ساخته شده است. مدیر تولید شرکت آستون از نزدیک با کارگردان فیلم جدید جیمز باند ملاقات کرده تا بهترین اتومبیل را برای معروف‌ترین جاسوس جهان بسازند.

شرکت آستون مشخصات فنی این اتومبیل را اعلام نکرده است. با این حال، این شرکت اظهار داشته تنها 10 دستگاه از این اتومبیل برای این فیلم ساخته خواهد شد. این اتومبیل‌ها در مرکز Gaydon این شرکت تولید می‌شوند.

به گزارش Wirtschafts Woche، 9 اتومبیلی که برای این فیلم تولید شده بودند، شامل 5 اتومبیل شاسی‌بلند Range Rover Sport، قبل از این که به Alps برای فیلم‌برداری آورده شوند، از شهر Dusseldorf آلمان به سرقت رفتند. ارزش کل اتومبیل‌ها 800000 یورو برآورد شده است. به همین دلیل اتومبیل‌های جدیدی برای این فیلم ساخته خواهند شد. البته مشخص نیست که آیا DB10 نیز جزو اتومبیل‌های به سرقت رفته است یا خیر.

فیلم Spectre در 6 نوامبر سال 2015 اکران خواهد شد.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
Aston Martin DB10
لینک کوتاه

دیدگاه