«یخزده» دومین DVD پرفروش این دهه

نویسنده:

۰۴:۰۴:۴۱

نسخه بلوری فیلم انیمیشن «یخزده» کمپانی دیسنی که به پرفروش‌ترین دی‌وی‌دی سال 2014 تبدیل شده، فیلم «اسکای‌فال» جیمزباند را یک پله به عقب راند تا لقب دومین دی‌وی‌دی پرفروش این دهه را از آن خود کند. «یخزده» یکی از سه فیلم اکران شده از سال 2010 است که توانسته‌اند بیش از 3 میلیون نسخه دی وی دی بفروشند.

فیلم پرزرق و برق و سه بعدی «آواتار» ساخته جیمز کامرون رتبه اول را در لیست پرفروش‌ترین دی‌وی‌دی‌ها دارد، اما یک ماه تا پایان سال 2014 باقی مانده و بسیار محتمل است که «یخزده» بتواند رتبه اول را از «آواتار» هم بگیرد. انیمیشن «یخزده» در لیست پرفروش‌ترین دی‌وی‌دی‌های تاریخ، در رتبه پانزدهم ایستاده است.
کمپانی دیسنی روز پنجشنبه اعلام کرد که انیمیشن کوتاه «یخزده» در ماه مارس 2015 قبل از نمایش فیلم «سیندرلا» اکران می‌شود و السا، آنا، کریستوف و اولاف آدم برفی مهربان باری دیگر در انیمیشن «تب یخزده»( Frozen Fever) بازمی‌گردند.

انیمیشن «یخزده» پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینماست و 899000 نسخه دی‌وی‌دی این فیلم در هفته اول عرضه فروش رفت. آلبوم موزیک متن این انیمیشن نیز دومین آلبوم پرفروش سال است و آهنگ «Let It go» تا به حال 779000 نسخه فروخته است.

لیست 10 دی وی دی پرفروش از سال 2010 تا به حال:

1. Avatar
2. Frozen
3. Skyfall
4. Harry Potter & The Deathly Hallows Part 1
5. Despicable Me
6. The Inbetweeners Movie
7.  Harry Potter & The Deathly Hallows Part 2
8. Toy Story 3
9. Inception
10. The King's Speech

پریا پورمند

 

برگرفته از
یخزده
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«یخزده» دومین DVD پرفروش این دهه”