بورس تحصیلی قاب‌سازی شرکت ویلنر

نویسنده:

۱۲:۴۹:۰۳

 
الی ویلنر (Eli Wilner) 16 عکس از مهم‌ترین آثار عکاسی برای فروش آینده در ساتبی انتخاب کرده است و هم‌چنین  175عکس از شاهکارهای عکاسی در این نمایشگاه برای جشن صد و هفتاد و پنجمین سالگرد عکاسی گنجانده است.

همیشه بالاترین تخمین پیش از فروش از 13000000 دلار تا دلار20000000 دلار برای یک حراج عکس است. از نکات برجسته این حراج این است که 12 عدد از فریم‌های الی ویلنر، در سان فرانسیسکو، لس آنجلس، و پاریس قبل از نمایشگاه کامل در نیویورک، که در 4 دسامبر آغاز شد نشان داده شده است. و هم‌چنین قابسازی عکس‌ها از نظر فنی و زیبایی ارزش بالایی دارند.

اغلب آثاری که قاب بسیار باریک که غالبا ارزان و با تکنیک‌های ساخت و سازهای بی‌کیفیت و ضعیف ساخته شده، معمولا نیاز به تعویض دارند. برای تهیه یک قاب مناسب برای یک عکس، بهتر است از فیلتر اشعه ماوراء بنفش و شیشه‌ای مقاوم در برابر خرد شدن، که اغلب مستلزم آن است که فولاد داخلی پشتیبان آن شود، استفاده شود و هم‌چنین، شی‌ای برای ایجاد یک شکاف میان اثر هنری و شیشه به قاب اضافه می‌شود.

بورس تحصیلی قاب سازی شرکت ویلنر به آن‌ها این توان را داده تا بتوانند فریم بسیاری از مهم‌ترین آثار هنری در تاریخ آمریکا، مثل تابلویی در موزه هنر متروپولیتن، آثار متعددی در مجموعه کاخ سفید، کارهایی در موزه هنر اسمیتسونیان، و بسیاری دیگر از آثار مهم هنری آمریکایی و اروپایی و کارهایی از موزه‌ها در سراسر ایالات متحده بسازند. حراج در 11 و 12 دسامبر 2014 در ساتبی نیویورک برگزار خواهد شد.

یاسمن فراهانی فرد
 

 

برگرفته از
قاب‌سازی شرکت ویلنر
لینک کوتاه

دیدگاه