[اعلامیه ایرانسل] ایرانسل با 4G به الکامپ بیستم آمد

نویسنده:

۱۲:۳۹:۰۰

به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ در این نمایشگاه همچون سالهای گذشته، ایرانسل با حضور در سالن 38، آخرین محصولات وخدمات خود را با محوریت «تجربه زندگی دیجیتال» و تمرکز بر روی خدمات نسل سوم و چهارم تلفن همراه و نرم افزارهای کاربردی ویژه تلفن های هوشمند، در معرض دید علاقه مندان قرار داده است. در همین حال، همزمانی برگزاری نمایشگاه الکامپ با بهره برداری از شبکه 4G/LTE ایرانسل در شهرهای مختلف کشور موجب شده است تا این شرکت  با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل تکنولوژی ارتباطی روز جهان در این نمایشگاه حضور یابد.

در این نمایشگاه، ایرانسل با برپایی غرفه هایی چون "ریتم" بعنوان بازار عرضه محتوای صوتی، "زوم" بعنوان بازار عرضه محتوای تصویری، پیام رسان بیسفون، حساب چند کاربره، از من بپرسید، بسته ترکیبی من، روش های شارژ، ایرانسل من، با ما همکار شوید، "دانا" بعنوان زیرساخت آموزش همراه، "چارسو" بعنوان فروشگاه برنامه های کاربردی، "بازیک" فروشگاه بازی های موبایلی و برنامه کاربردی آهنگ پیشواز از بازدیدکنندگان الکامپ بیستم دعوت میکند تا آخرین فناوری های ارتباطی دیجیتال را تجربه کنند.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه همچنین فرصت مناسبی است تا بازدیدکنندگان اعم از نمایندگان شرکت ها، موسسات و سازمان ها، و همچنین مشترکین علاقه مند به آشنایی با زیرساخت های ارتباطی حوزه سرگرمی، آموزشی، فرهنگی و سلامت و بانکداری همراه، با  طیف گسترده ای از خدمات، زیرساخت ها و محصولات نوین و دیجیتال ایرانسل که بر اساس بستر باند پهن باند نسل های سوم و چهارم در اختیار مشترکین ایرانسل قرار گرفته است، از نزدیک آشنا شوند.
ایرانسل همچنین با توجه به همزمانی برگزاری این نمایشگاه با روز دانشجو، نسبت به ارائه سیم کارت رایگان دانشجویی اقدام کرده و تسهیلات ویژه ای را برای آنان در نظر گرفته است.

برگرفته از
ایرانسل در الکامپ
لینک کوتاه

دیدگاه