سرانجامِ مردی که توسط یک آناکوندای عظیم‌الجثه بلعیده شد + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۴۹:۳۴


فعال محیط زیست آمریکایی که فیلم بلعیده شدن خود توسط یک مار آناکوندا را تبدیل به مستند کرده بود، حالا مورد تمسخر قرار گرفته است؛ در این مستند نشان داده می‌شود که تنها بعد از اینکه مار سر و شانه‌های او را می‌گیرد، او از تیم همراهش درخواست کمک می‌کند.

در مستند یک ساعت و نیمی «زنده بلعیده شدن» که ساعت 9 شب(به وقت آمریکا) پخش شد، پل راسولی 27 ساله و تیم 10 نفره‌اش روزها را صرف پیدا کردن یک آناکوندای بزرگ می‌کنند تا او را ببلعد. سپس راسولی با لباسی مخصوص از جنس الیاف کربنی و آغشته به خون خوک، چهار دست و پا به سوی این مار عظیم‌الجثه می‌خزد.

چند ثانیه بعد، آناکوندای ماده-یکی از ترسناک‌ترین موجودات دنیای حیات وحش-به روی طعمه خود می‌پرد و آرواره‌های خود را روی سر او چفت کرده، سپس دور شانه‌ها و بدن او می‌پیچد.
با این حال زمانی که پل راسولی حس می‌کند شانه‌هایش زیر فشار خردکننده چنبره مار در حال شکستن است، از تیم همراهانش، دکترها و دامپزشکان حاضر در صحنه درخواست کمک می‌کند تا او را از دهان مار بیرون بکشند-در حالی که فقط مار قسمتی از سرش را بلعیده بود.
قسمت اعظم این مستند یک ساعت و نیمی فقط صرف نشان دادن ماجرای مشقت‌ها و تعقیب کردن مار توسط راسولی و تیمش شده و تنها بعد از گذشت چند دقیقه از نمایش این فیلم، تماشاگران ناامیدی خود را از دیدن این مستند در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر ابراز کردند. شبکه دیسکاوری برای ماه‌ها در مورد این برنامه تبلیغ کرده و هیجان بسیاری را در بین تماشاگران و مردم به وجود آورده بود.
تیم راسولی بعد از اجرای این حرکت جنون آمیز و بیرون کشیدن راسولی از دهان آناکوندا، مار را که کاملا سالم مانده و آسیب ندیده بود، در طبیعت رها کردند.
 
پریا پورمند

 

برگرفته از
زنده بلعیده شدن
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “سرانجامِ مردی که توسط یک آناکوندای عظیم‌الجثه بلعیده شد + ویدیو”
  1. نه داداش یه دقیقه هم طاقت نیاورد بازوش داشت میشکست ماره داشت لهش میکرد فوری داد زد گفت اومدن مارو ازش جدا کردن دیسکاوری تبلیغات الکی کرد.اصلا سرش هم نرفت تو دهنش.من کاملشو دیدم.

  2. اه حیف شد کاشکی تا ته میخوردش… یه دقه هم طاقت نیوورد… داد و بیدادش رفت هوا 🙁 حقش بود ماره میخوردش تا دیگه اینقد جونورها رو اذیت نکنه!!!! مگه آزار داشت آخه؟!