هدیه جدید جی.کی. رولینگ به طرفداران هری پاتر

نویسنده:

۰۴:۵۴:۴۸


جی.کی. رولینگ خالق هری پاتر، هر روز تا روز کریسمس داستان‌های جدیدی را بر روی سایت هری پاتری خود «Pottermore.com» منتشر می‌کند.

بر اساس یک اطلاعیه در فیس بوک رولینگ، افرادی که مشترک سایت پاترمور او هستند، هر روز از روز جمعه 12 دسامبر تا 23 دسامبر در ساعت 1 بعد از ظهر، یک هدیه از او دریافت خواهند کرد. به گفته این پست فیس بوکی، مجموعه‌ای از لحظه‌های ناب و خوش از «قسمت‌هایی از کتاب شاهزاده دو رگه گرفته تا گالیون‌های طلایی و یکی دو معجون جدید» در انتظار طرفداران هری پاتر است اما آن‌ها برای بازکردن هدایای غافلگیرانه کریسمس سایت پاترمور، باید معماهایی را پاسخ دهند.

این اولین بار نیست که رولینگ نوشته‌هایی جدید را بر روی سایت پاترمور به اشتراک می‌گذارد؛ او در ماه اکتبر به مناسبت هالووینی که گذشت، مجموعه شش مقاله کوتاه را بر روی این سایت منتشر کرد.

این نوشته به صورت مخفی برروی سایت قرار گرفته بود و کاربران باز هم برای خواندن آن باید مجموعه‌ای از معماها را پاسخ می‌دادند. یکی از این نوشته‌ها، توضیحی در مورد چگونگی پیدایش یکی از شخصیت‌های نه چندان دلچسب این کتاب «دولورس آمبریج» استاد مدرسه جادوگری هاگوارتز بود و رولینگ در آن اشاره می‌کند که این شخصیت بر اساس یک شخصیت واقعی «که بسیار از او بیزار بوده»  نوشته شده است.

اما نوشته‌های کریسمسی رولینگ تنها اتفاقات هیجان انگیز در دنیای هری پاتر نیستند و فیلمی مربوط به هری پاتر هم در حال ساخت است. فیلم‌های سه گانه «هیولاهای شگفت انگیز و کجا آن‌ها را پیدا کنیم؟» بر اساس کتابی به همین نام نوشته رولینگ ساخته می‌شود که داستان «نیوت اسکمندر» یکی از شخصیت‌های کتاب رولینگ را در شهر نیویورک سال 1920-70 سال پیش از تولد هری پاتر- روایت می‌کند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
هدیه
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “هدیه جدید جی.کی. رولینگ به طرفداران هری پاتر”