بعد از ظهر عاشقانه «باراک و میشل اوباما»

نویسنده:

۰۸:۳۷:۱۴


فیلم درام «جنوب با تو»(Southside With You) روایت یک بعد از ظهر در تابستان سال 1989 است که در آن، باراک اوبامای جوان رییس جمهور آینده آمریکا و بانوی اولش اولین قرار عاشقانه‌شان با یکدیگر را می‌گذرانند. «تینا سامپتر»(Get On Up’s) در نقش میشل اوباما بازی خواهد کرد اما جستجو برای یافتن بازیگری برای نقش باراک اوبامای جوان هنوز ادامه دارد.

در تابستان سال 1989 اوبامای جوان، دانشجوی سال اول حقوق دانشگاه هاروارد، برای گذراندن تابستان به عنوان یک مشاور و همکار حقوقی در دفتر وکالت «سایدلی آستین» استخدام شده و همان‌جا عاشق «میشل رابینسون» وکیل و رییس جوانش که سه سال از او بزرگتر بود، می‌شود. فیلم «Southside With You» داستان روزی است که میشل موافقت می‌کند تا با اوبامای جوان بیرون برود و آن‌ها به یک پیاده روی بلند و تماشای فیلم «Do The Right Thing» اسپایک لی می‌روند. این زوج در سال 1992 ازدواج کردند.

ریچارد تَن(Worst Friends، The Roman) کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته خود برعهده گرفته است. تریسی بینگ و استفانی اَلن تهیه و تولید این فیلم مستقل را انجام خواهند داد. فیلم‌برداری فیلم « Southside With You» در ماه جولای در شیکاگو آغاز می‌شود.

فیلم «Southside With You» در سال 2015 به سینما می‌آید.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Southside With You
لینک کوتاه