«اپل‌واچ» و ظاهر جدید اپل استور

نویسنده:

۱۰:۲۴:۵۴

بر اساس یک گزارش شرکت اپل این غول تکنولوژی، در حال استخدام کارکنان مخصوص برای بخش مد است و این می‌تواند ظاهر فروشگاه‌های اپل را برای همیشه تغییر دهد.

بعد از معرفی ساعت هوشمند اپل، و رونمایی از نسخه طلای این ساعت که انتظار می‌رود قیمتی بالای 5000 دلار داشته باشد، برخی اظهار کردند که ممکن است شرکت اپل در فکر بالا بردن امنیت فروشگاه‌هایش و استخدام کارکنان و محافظان جدید برای فروش و حفاظت از کالای جدید و پر زرق و برق این شرکت باشد.

به نظر می‌رسد بر اساس مدارک جدیدی که «9to5Mac» افشا کرده است، اپل قصد انجام چنین کاری را هم دارد. شرکت اپل «اپل واچ» را بیشتر به عنوان قطعه زینتی و جواهر تا یک ساعت هوشمند به حساب می‌آورد. این کالای جدید، بر روی جلد مجله ووگ چین ظاهر شده و جانی آیو رییس بخش طراحی اپل شخصا به پاریس سفر کرده تا نسخه‌ای از این ساعت را به «کارل لاگرفلد» طراح افسانه‌ای دنیای مد نشان دهد.

این‌که شرکت اپل موفق خواهد شد این ساعت هوشمند را به عنوان یک کالای مرتبط با دنیای مد عرضه کند یا نه، باید منتظر ماند و دید. اما به نظر می‌رسد استخدام کارکنان جدید با سابقه کار در زمینه مد و بازگشایی بخش‌های جدید، قدمی در راه درست باشد.

ساعت هوشمند اپل در بهار سال 2015 به بازار عرضه خواهد شد.

پریا پورمند
 

برگرفته از
Apple Watch
لینک کوتاه

دیدگاه