[اعلامیه آسان پرداخت] بازدید مسئولان و مقامات اقتصادی و انتظامی از غرفه شرکت آسان پرداخت در نمایشگاه الکامپ

نویسنده:

۰۳:۵۹:۵۸


به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین، رونمایی از نخستین اپلیکیشن پرداخت موبایلی به نام « اپلیکیشن آپ» در غرفه آسان پرداخت پرشین بهانه مبارکی بود برای دعوت از مسئولان و فرهیختگان مرتبط با حوزه پرداخت الکترونیکی تا ضمن آشنایی با این اپلیکیشن از دیگر خدمات و دستاوردهای این شرکت نیز آگاهی بیشتری یابند.

دکتر مرتضي شهيدزاده، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ازجمله مسئولانی بود که روز دوشنبه 17 آذرماه با حضور در نمایشگاه الكامپ از غرفه شرکت آسان پرداخت پرشین بازدید کرد و مراسم رونمایی از اپلیکیشن آپ با حضور وی انجام شد.

در این بازدید محمدحسن فروغي فر عضو هیئت‌مدیره ، مسعود شريفات مدير امور حوزه مديريت،مديران شعب بانك در استان‌ها،تعدادي از روساي ادارات مركزي و جمعی از مدیران و کارشناسان بانک، آقای دکتر شهیدزاده را همراهی می‌کردند.
دکتر نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از دیگر میهمانان بلندپایه غرفه آسان پرداخت پرشین در نمایشگاه الکامپ بود.
معاون وزیر ارتباطات در جریان بازدید از نمایشگاه الکامپ در غرفه شرکت آسان پرداخت نیز حضور یافت و با توضیحات مدیران شرکت در جریان ویژگی‌های اپلیکیشن آپ قرار گرفت. وی ضمن تحسین اقدامات انجام‌شده توسط شرکت آسان پرداخت،خواستار سرمایه‌گذاری و حضور پررنگ‌تر فعالان بخش خصوصی در حوزه تحقیقات و پیشرفت و کمک به تجاری‌سازی طرح‌ها و ابداعات فرهیختگان شد.
دکتر عیسی کاظم نژاد، عضو هیئت‌مدیره بانک سپه هم در نمایشگاه الکامپ به غرفه آسان پرداخت پرشین آمد. عضو هیئت‌مدیره بانک سپه در جریان حضور کوتاه‌مدت خود در غرفه آسان پرداخت، تلاش بیشتر این شرکت را برای نوآوری‌های بیشتر در حوزه پرداخت الکترونیکی خواستار شد.

سردار سید کمال هادیان فر، رئیس پلیس فتا از دیگر میهمانان غرفه آسان پرداخت در نمایشگاه الکامپ بود. سردار از مدیران شرکت خواست فرایند رسیدگی به گزارش‌های پلیس فتا را در شرکت‌های پرداخت الکترونیکی تشریح کنند. رئیس پلیس فتا همچنین بر ضرورت افزایش امنیت در تراکنش‌ها و آموزش به کاربران توسط شرکت‌های پی اس پی تأکید کرد. گفتنی است سردار هادیان فر با اهدای تقدیرنامه‌ای به‌صورت رسمی از اقدامات آسان پرداخت پرشین در رابطه به حفظ و افزایش امنیت در حوزه پرداخت تقدیر کرد.


 
برگرفته از
آسان پرداخت
لینک کوتاه