انتشار آهنگ جدیدی از «کریستوفر لی» بازیگر ۹۲ ساله

نویسنده:

۰۷:۲۵:۰۵

کریستوفر لی، کهنسال‌ترین مرد شناخته شده در جهان که آهنگ‌های هِوی متال می‌خواند، تک آهنگ جدید به مناسبت کریسمس منتشر کرده که «Darkest Carols, Faithful Sing»(تاریک‌ترین سرودها، سرود ایمان) نام دارد.

امسال سال سومی است که کریستوفر لی ستاره فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، آهنگی در سبک هِوی متال به مناسبت کریسمس منتشر می‌کند؛ دو آهنگ قبلی او «A Heavy Metal Christmas»(یک کریسمس هوی متالی-سال 2012) و «A Heavy Metal Christmas Too»(یک کریسمس هوی متالی دیگر-سال 2013) نام دارند.

تک آهنگ جدید این بازیگر و خواننده 92 ساله، ترکیبی در سبک هِوی متال از ترانه‌ها و سرودهای مختلف کریسمسی چون «The Little Drummer Boy»، «Silent Night»، «Jingle Bells» و «Hark the Herald Angels Sing» است.

در این آهنگ حتی قطعه‌ای از ترانه «My Way» فرانک سیناترا هم شنیده می‌شود که شاید به نوعی منظور کریستوفر لی را برساند که قصد دارد همچنان در دهه 90 سالگی زندگیش به ضبط و پخش آهنگ‌های هِوی متال بپردازد.

در آهنگ «تاریک‌ترین سرودها، سرود ایمان» هدراس راموس نوازندگی گیتار، بروک هانسن از ارکستر راک پراگ میکس آلات موسیقی و زیو میکس خوانندگان را بر عهده داشته‌اند. این تک آهنگ توسط لِیبل شخصی کریستوفر لی که «شارلمانی پروداکشنز» نام دارد تولید شده است. این بازیگر کهنه‌کار تا به حال 4 آلبوم منتشر کرده اما حضور رسمی خود در دنیای هِوی متال را با انتشار آلبوم «شارلمانی: نشانه‌های مرگ» در سال 2013 به ثبت رساند.

«سِر کریستوفر لی» متولد ۲۷ مه ۱۹۲۲ و 92 ساله است. این بازیگر انگلیسی در طول 70 سال فعالیت هنری خود تا به حال در بیش از 250 فیلم و سریال تلویزیونی بازی کرده اما بیشتر برای بازی در نقش «سارومان سفید» جادوگر شریر مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها شناخته می‌شود. او همچنین در فیلم «چارلی و کارخانه شکلات سازی» ساخته تیم برتون و فیلم اورجینال «مولن روژ» ساخته سال 1952 حضور داشت.

پریا پورمند

 

برگرفته از
کریستوفر لی
لینک کوتاه

دیدگاه