یکی از پربازدیدترین ویدئوهای اینترنت!

نویسنده:

۱۲:۰۲:۴۵


Brolsma در این ویدئو بر روی آهنگ پاپ رومانی لب می‌زند. وی این ویدئو را صرفاً برای شوخی ساخته بود؛ اما حالا به یکی از پربازدیدترین ویدئوهای تاریخ اینترنت تبدیل شده است.

 ویدئوی Brolsma، Numa Numa نام گرفت و بدون کمک Youtube گسترش یافت.
Tom Fulp که با قرار دادن این ویدئو بر روی وب‌سایت Newgrounds خود، به گسترش این ویدئو کمک کرده است، می‌گوید: «من فکر می‌کنم بیشتر افراد، این ویدئو را به همان دلیلی که من دوست دارم، دوست دارند. Gray شبیه یک فرد بامزه بود که اوقات خوشی را می‌گذراند. زمانی که این ویدئو را تماشا کنید، شما را می‌خنداند و باعث خوشحالی شما می‌شود».

Numa Numa بیش از 700 میلیون بازدید داشته است. Brolsma که همچنان با خانواده خود در نیوجرسی زندگی می‌کند و عضو یک گروه موسیقی است، در مورد این ویدئو این گونه توضیح می‌دهد:
«من این ویدئو را برای شوخی با دوستانم ساختم. فکر نمی‌کردم این‌قدر مشهور شود. این ویدئو قبل از وجود Youtube پخش شد. در آن زمان هنوز ویدئوهای خانگی زیادی در اینترنت وجود نداشتند. چند روز پس از ارسال ویدئو در اینترنت، مادرم مرا از خواب بیدار کرد. ون‌های شبکه‌های CBS، NBC و ABC در بیرون خانه، منتظر من بودند. من به مادرم نگفته بودم چه کرده‌ام و او فکر می‌کرد مشکلی برایم پیش آمده است. این مسئله به نوعی بامزه بود، در نهایت در مورد ویدئو به مادرم گفتم. محبوبیت ویدئو بیشتر به دلیل آهنگ آن بود؛ اما بسیاری از مردم در مورد وزن بالای من نیز صحبت می‌کردند و از من خوششان می‌آمد».

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این اتفاق زندگی شما را تغییر داد، گفت: «نه فکر نمی‌کنم. من دوستان کمی دارم. شهری که در آن زندگی می‌کنم، بزرگ نیست، در نتیجه همه مرا می‌شناسند. زمانی که به سینما می‌روم، گاهی مردم مرا می‌شناسند و می‌خواهند با من عکس بگیرند. این امر باعث خوشحالی من است؛ اما فکر نمی‌کنم زندگی من تغییر یافته باشد».
وی می‌گوید پس از پخش این ویدئو، افرادی از رومانی به وی پیشنهاد ازدواج داده‌اند؛ اما وی هنوز مجرد است. وی اظهار داشت ممکن است به منظور بزرگداشت دهمین سالگرد این ویدئو، ویدئویی با کیفیت HD روی Youtube بگذارد.

 
پریا اقدامی
 
برگرفته از
Numa Numa
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “یکی از پربازدیدترین ویدئوهای اینترنت!”