پرنس ویلیام و همسرش از موزه ملی یادبود ۱۱ سپتامبر بازدید کردند

نویسنده:

۱۲:۱۵:۰۴

 
ویلیام پرنس انگلیس و همسرش کیت میدلتون در روز سه‌شنبه، از موزه ملی و یادبود 11 سپتامبر بازدید کردند و دست نوشته و دسته گل‌هایی برای قربانیان حمله القاعده گذاشتند. موزه ملی یادبود 11 سپتامبر ادای احترامی برای 3000 کشته در سال 2001 و شش کشته در سال 1993 در برج‌های دوقلو است. این حمله توسط القاعده به مرکز تجارت جهانی صورت گرفت و باعث شد تا تعداد زیادی از انسا‌ن‌ها کشته شوند. نام هر کسی که در حملات سال 2001 و 1993 درگذشته، بر روی پانل‌های برنزی نوشته شده است.

دوک و دوشس کمبریج، زیر چتر بزرگ سیاه رنگ، پس از قرار دادن یک دسته گل از لیلیوم سفید و رز، برای لحظه‌ای توقف کردند. و این زوج زمانی را صرف نگاه کردن به برخی از عکس‌های قربانیان کردند. کیت کت ابریشمی سرخ رنگ گیلاسی با دکمه‌های سیاه از برند لوکس بریتانیایی به نام "Mulberry" و یک جفت کفش مشکی پوشیده بود. او فرزند دوم خود را پنج ماهه باردار است. ویلیام پس از پدرش پرنس چارلز، نفر دوم برای رسیدن به تاج و تخت است.

این سفر سه روزه زن و شوهر سلطنتی، اولین سفر آن‌ها به بزرگترین شهر امریکا است. بعد از باردید از موزه 11 سپتامبر، آن‌ها به سازمان جوانان که موسسه‌ای برای پرورش توسعه هنری و فکری در منطقه مجلل سوهو منهتن است رفتند.

یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
موزه ملی یادبود ۱۱ سپتامبر
لینک کوتاه

دیدگاه