حضور «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» در فیلم سوم «کاپیتان آمریکا» ؟

نویسنده:

۰۲:۰۹:۳۶

بر اساس اسناد و ای‌میل‌های منتشر شده توسط هکرهای اینترنتی که ماه پیش به شبکه کامپیوتری سونی نفوذ کردند، شرکت مارول قصد داشته تا «اسپایدرمن» را هم در لیست قهرمانان فیلم جدیدش «کاپیتان آمریکا: جنگ‌های داخلی» داشته باشد، اما با شکست مواجه شده است.

بر اساس این ای‌میل‌های فاش شده که توسط «ایمی پاسکال» رییس سونی نوشته شده‌اند، مارول از شرکت سونی درخواست کرده تا بتواند از شخصیت اسپایدرمن(که سونی حقوق متعلق به آن را داراست) در سومین فیلم کاپیتان آمریکا که در سال 2016 اکران خواهد شد استفاده کند.

اسپایدرمن در داستان کتاب مصور «جنگ‌های داخلی»(Civil Wars) شرکت مارول که در سال 2006 منتشر شد، یکی از نقش‌های کلیدی را ایفا می‌کند و شرکت سونی حقوق تمامی فیلم‌هایی که با حضور این شخصیت ساخته می‌شوند را در اختیار دارد؛ اما مذاکرات مارول و سونی در مورد این شخصیت به نتیجه نرسیده است.

در ماه سپتامبر، شرکت مارول که منتشر کننده بسیاری از کمیک‌های محبوب است، اعلام کرد که داستان «جنگ‌های داخلی» را باری دیگر در سال 2015 منتشر می‌کند. در این داستان کاپیتان آمریکا و آیرون من در پی قانونی که توسط دولت آمریکا تصویب می‌شود که در آن اَبَرقهرمانان تحت کنترل دولت قرار می‌گیرند، در مقابل هم می‌ایستند و دو دستگی بین بسیاری از ابرقهرمانان به وجود می‌آید.
فیلم‌برداری سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» در ماه مه سال 2016 آغاز می‌شود و جو و آنتونی روسو دو برادری که کارگردانی فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» را بر عهده داشته‌اند، بر روی فیلم سوم نیز کار خواهند کرد.

با فروش ضعیف فیلم «اسپایدرمن شگفت انگیز 2» در گیشه‌ها، شرکت سونی پیکچرز در ماه جولای اعلام کرد که تاریخ اکران فیلم «اسپایدرمن شگفت انگیز 3» را از سال 2016 به سال 2018 عقب انداخته است.
این شرکت در روز 24 نوامبر مورد حمله سایبری هکرهای اینترنتی قرار گرفت و بسیاری از اسناد و مدارک محرمانه این شرکت به همراه اطلاعات خصوصی کارمندان آن به سرقت رفت.

پریا پورمند

 

برگرفته از
اسپایدرمن شگفت‌انگیز
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “حضور «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» در فیلم سوم «کاپیتان آمریکا» ؟”