بزرگ‌ترین تلویزیون‌ پاناسونیک

نویسنده:

۱۱:۳۲:۰۴


دنیای‌اقتصاد- تلویزیون‌های سایز بزرگ محبوبیت زیادی در بازار یافته و هر روز بر تعداد مخاطبان این تلویزیون‌ها که اکثرا مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین هستند افزوده می‌شود.

برندهای گوناگون نیز رقابت شدیدی در این بخش داشته و با عرضه تلویزیون‌های سایز بزرگ درصدد تصاحب سهم بزرگ‌تری از فروش بازار هستند.
پاناسونیک هم از برندهایی است که در این زمینه محصولاتی را به بازار عرضه کرده است. این برند که از معروف‌ترین عرضه‌کنندگان تلویزیون‌های پلاسما است، عرضه‌کننده بزرگ‌ترین سایز و البته گران‌قیمت‌ترین تلویزیون با صفحه نازک و یک تکه در بازار ایران است. 
این تلویزیون 152 اینچی سه بعدی از تکنولوژی نئوپلاسما با قابلیت نمایش رنگ مشکی خالص بهره مند است و درضمن قدرت پخش تصاویری باکیفیت 8.84 پیکسل را دارد. ارتفاع این تلویزیون هم 11 فوت (بیش از سه متر) است. این تلویزیون قیمتی حدود 600 هزار دلار دارد و به طور کاملا سفارشی به بازار عرضه می‌شود. قیمت در نظر گرفته شده برای این تلویزیون غول پیکر 600 هزار دلار است.
اما در حال حاضر پاناسونیک تعدادی تلویزیون 103 اینچی به طور بسیار محدود با نام TH-103VX-200  و با کاربرد خانگی در بازار موجود دارد که از تکنولوژی نئوپلاسما بهره‌مند است. سیستم تک لمسی یا چند لمسی با فریم سفارشی مخصوص نمایشگر 103 پاناسونیک که مبتنی بر تکنولوژی مادون قرمز یا نوری است لذت کاربری از این تلویزیون را صدچندان می‌کند. این تلویزیون 103 اینچی که از نوع سه بعدی فول اچ دی و از سری پلاسماها است دارای وضوح تصویر 1920×1080 نقطه در اینچ و نسبت کنتراست 5000000:1 است. این تلویزیون با قیمتی حدود 118 میلیون تومان به بازار داخلی عرضه شده است.

برگرفته از
TH-103VX-200
لینک کوتاه
برچسب ها